• biraz once 433 kanalinda mario gomez ile arasinda gecen bir aniyi anlatmis futbolcu. sporting macinda sahada bir konuda tartisiyor bunlar, ve oguzhan anladigim kadari ile mario ya ters konusuyor. daha sonra mario kendisine iceride konusalim diyor, devre arasinda mario bunun yanina geliyor bunun yaninda olcay cenk ve necip var ve mario ya ona dokunma falan diyerekten karsi geliyorlar. 1 almana karsi bizim 4 turk. sonra herif yil sonunda neden gitti amk. hatta otobuste mario "siz turkler hep aynisiniz, aranizdan biri bir tartismaya girdiginde hepiniz ayni anda geliyorsunuz "diyor.
  • 433'deki yayınını izledim. evet üstteki entry'deki olaylar yaşanmış fakat sonrasında mario ben hatalıyım diye özür dilemiş, oğuzhan da sana saygısızlık etmemeliydim diye özür dilemiş ve sorun çözülmüş.

mario da gülerek 1 alman'a karşı 4 türk şakası yapmış ki bizim deutsch türkler'de çok popülerdir bu olay mario da almanya'da büyümüş biri olarak eminim gençliğinde bu tarz şeylerle karşılaştı.

videonun devamında oğuzhan, bu tarz olayların başarıyı getirdiğini de söyledi ki 2015-2016 beşiktaş benim hayatımda izlediğim en keyifli beşiktaş takımıydı saha içinde ve dışında. o takımın en iyi 4 futbolcusu da sosa, gomez, atiba ve oğuzhan'dı. yani bu durum ve sezon üzerinden bile oğuzhan'a sallamayı art niyetli buluyorum artık.
  • takımın gol sevinçlerinde hep garip hareketler sergileyen oyuncu.

özellikle atılan goller sonrasında sevinçleri izledim. takım güzel güzel seviniyor ama bu garip garip sevinmeler çözemedim.
  • fm 2020 de elimde patlayan oyuncu...
  • fizik olarak geriye gitmesi sıkıntı yarattı. yetenek olarak büyülüyordu zamanında.çok iyi oynadığı zamanlardada atibanın fizik gücü baya iyiydi o mu destekliyordu acaba sorusunu aklıma getiriyor önündede diri bir pas bağlantısı konusunda çok rahatlatan sosa vardı ayrıca.
  • mental sorunlar yaşamamış olsaydı takımını tolgay'a mahkum edip belki de 3. şampiyonluğa taşıyabilirdi. burada yönetim sorunlarının da mutlaka etkisi vardır. ama iyi bir oğuzhan her zaman tercih konusudur. son 10 senede ligin selçuk ve emre ile birlikte en kaliteli yerli orta sahasıdır.
  • hollanda ligi bitirilmişken neden türkiye'ye gelip antrenmana çıkmadığını merak ettiğim futbolcu. tamam sezonun geri kalanında oynayamayacak ana şu anda sözleşmeli topçumuz değil mi bu adam?
  • yıllar önce kendisine biçilen subjektif değere * şu anda sahip futbolcu. ama eski parayla.
  • besiktasin önümüzdeki 2 sene daha iligini kemigi sömürecek, futbol oynamayi unutmus, tolgay arslan denen vasifsizin bir gömlek üstü.

sergen yalcin'in takimin basinda oldugu sene bu adama 10 numarali formayi vermek, sergen'e yapilacak saygisizliktir.

koskoca besiktas'ta 10 numara kimlere kaldi, saka gibi resmen.
  • batuhan karadeniz ile beraber mükemmel bir ikili olurlar.. kesinlikle ikisi beraber oynamalı..!!111!1!!
hesabın var mı? giriş yap