• klasik ünlendikce ünlenenlerden .
    müzik,oyunculuk ,siyaset ,komedi en son kitabını n çıktığını öğrendiğim de yeter artık demiştim. yani yeter dedirtiyor
  • gereksiz adamın teki
  • popülizmin toynakları arasında sürekli yalpalayan şahıs kipi: bakınız “o”. bu liste uzar gider ama ben bir de ah muhsinciğim ünlüyü de küçük bir sitemle yad edeceğim. evet, evet: “o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler...”
  • şöyle bir videosuna denk geldiğim insan.

şimdi birinci "allah yoktur olsaydı çocuklar ölmezdi" gibi argümanları savunanlar militan ateistlerdir. çoğuda sadece internetten gördüğü argümanlarla ateist olan insanlardır. sen sadece internet ortamında gördüğün ateistlerden ibaret sanıyorsun ateistleri. ama pardon senin kitlenin seviyesi zaten düşük bunu hesaba katmadım.

ikinci olarak labaratuvarda böbreğimiz teknolojisine ulaşamadık çünkü labaratuvarda bir anda üretmeye çalışıyoruz. ancak bizim böbreğimiz bir anda değil milyarlarca yıl süren evrimin ürünü. milyarlarca yıllık süren evrimin ortaya koyduğu şeyleri bir anda labaratuvarda oluşturmak tabii ki çok zor ama elbet olacak. bilim her zaman bir yolunu buluyor. tıpkı dünya düzdür diyen ortaçağ insanına karşı bir yol bulduğu gibi.
  • ateistlere salladigi(!) videoda acik acik anladigim su:simdi benim filmim cikiyo, onceden de birkac defa dinle felan ucundan kiyisindan dalga gectim, muhalif felan diye de biliniyoruz, ateistlere sallayayim da, millet filme gelsin.

2 ay sonra cumhurbaskani yemegine gidip, benim bu ziyarete gidisim kisisel degil makama saygidan diye video cekecek gibi bir hali olan youtuber.bilmem anlatabildim mi..
    bir oraya bir buraya diye diye de bitecegini dusunuyorum, hatta umuyorum.bunun ustune de haters gonna hate diyip, eksi'ye sallayan video cek, ahahahah..
    not:vatansever ataturkcuyum, sonra adimiz, kesin bu ateist hdp'li pkk'li fetocudur, diye cikmasin..bunu yazmamin nedeni kendisini takip edenlerin ve belki de kendisinin boyle bir zihniyete sahip oldugunu dusunmemdendir.bilmem bu zihniyet size bi yerden tanidik geliyor mu, kendisi disinda herkesi terorist veya dinsiz olarak itham eden..
  • ergen filozofu, boş beleş insan.
  • ergenekon davasını ağzından düşürmeyen, düşürmemekte haklı ve en büyük hakkı olduğunu düşündüğüm bir adamdır kendisi ama 24 haziran seçimleri öncesi babasını evinden alan fetöcü işbirlikçisi binali yıldırıma soramadığı soruları her yayında bizlere yönelterek sorgulamamızı istemesi pek samimi gelmiyor bana. raconu güzel kesiyor boyun eğmem kimseye, yanlışı savunamam diyor ancak benden oy alamaz.
  • gençlere örnek öyle mi ? ağıza alınmayacak küfürler , bel altı espriler vs. yaz yaz bitmez. şimdi bu adamın neresini öveyim? küfür ettiği içinde takdir mi edeyim? allah akıl, fikir versin gençliğimize. gençler bu yol nereye böyle nereye ?
  • garip bir milletiz bir işe başlamayı ama sonunu getirmemeyi sevdiğimiz gibi birini göklere çıkarıp sonra yerin dibine sokmayı da iyi beceriyoruz.

adını biliyorum birkaç dakika ürettiği içerikleri izlemişliğim var, kişisel birikimi hakkında bir şey söyleyemem ancak beni pek de açmayan kişi. tarzı bana biraz gayrı ciddi geliyor.
hesabın var mı? giriş yap