• şahsım tarafından merak konusu olan sorunsaldır.

az önce yine ölümü düşündüm. öldükten bir saniye sonra bedenime hükmedemiyorken, acaba zihnime de mi hükmedemeyecektim? zihnim nasıl bir yolculuğa çıkacaktı o an da?

birden aklıma; düşündüklerimi tanımlandırmamı sağlayan kelimeler geldi. acaba kelimelerin karşılığı yine aynı mı kalacaktı bende? bana soru yönelten bilinmezlik diyarının ev sahipleri bana nece soracaklardı sorularını?

yine uçtu benim kafa, neyse; vesselam... *

edit: entrylere baktım da, loserlar durup durup bana hakaret etmiş ya da kendi kendilerine agrasyonlara girmiş. *

hakaret edenlerin annesiyle uludağ'da kayak yapayım, onda sıkıntı yokta. ne bu agrasyon lan, mal mısınız olum? annenizle mi yattım?*

başlık hoşuna gitmediyse yazma entry, siktir git...
  • (bkz: ölüce)
  • konuşacağından eminsin, ama tek sorun hangi lisanda konuşacağından emin değilsin.

partça diyorum inandın mı?
  • (bkz: trileçe)
  • rabça
  • öldükten sonra konuşmayın bari amk.
  • (bkz: rusça)
    (bkz: cyka blyat)
  • cevabı bilmiyorum ama başlığı açan kişinin bir bayan olduğuna eminim.öbür tarafta da susmayacak münker ve nekir meleklerini mezarından kaçıracak galiba.
  • hz. adem'e öğretilen dili. bütün dillerin kendisinden türediği dil.
  • cennette simultane çeviri varmış... cehennemzedeler ise odun ateşinde tüm dilleri öğrenmekle cezalandırılıyormuş dolayısıyla yalnızca cehennemlikleri bağlayan bir sorunsaldır.

not: bir melek
hesabın var mı? giriş yap