• #neversettle sloganı ile yola çıkmış olan, eski oppo çalışanları tarafından kurulan yeni bir telefon markası. çıkacak telefonlar için de görünüşe göre software olarak cyanogenmod ile anlaşılmış.
  • (bkz: oneplus one)
  • oppo firmasından ayrılan elemanların kurduğu akıllı telefon üreten şirket.

mağazada açıyorlarmış :
    http://generalmobileforum.com/…ğazasını-açıyor.html
  • türkiye'de mağazası açıldı sanıp şok olduğum telefon üreticisi.
  • alakasız bir şekilde bana davetiye göndermiş firma. yaz başından beri "ah ulan davetiyem olsa da alsam" derken, hiç beklemediğim bir anda alınca "ee ne gerek vardı ki?" tepkisi verdim doğal olarak. ki zaten türkiye'ye de gönderim yapmıyorlarmış.
    öyle boş boş duruyor.

edit: expire olmuş bile.
  • (bkz: oneplus 2)
  • saat tsi 13:00'da 1 saat süreyle yeni seri oneplus two telefonunu davetiyesiz verecek olan marka. site kilit durumda.
  • bence müşteri memnuniyeti konusunda aşmış firma.

oneplus 2'nun home tuşu ıslak elle dokunmam sonucunda çalışmaz hale geldi. ne yapayım, ne edeyim diye düşünürken oneplus.net'ten durumu açıklayan hata/arıza bildirimi yapayım bari dedim. 2 saat içinde geri dönüş yaptılar ve önümüzdeki 5 gün içerisinde benim için uygun olan bir zamanda teknik servisle online ortamda randevulaşmamı istediler. randevumu aldım ve beklemeye başladım. randevu zamanından yarım saat önce mail atıp, şu şu dosyaları bilgisayarınıza indirin ve telefonunuzla bilgisayarın başında olun dediler. dedikleri gibi yaptım ve randevu zamanında teknik servis yetkilisiyle uzaktan erişim yöntemiyle buluştum. görevli telefonuma uzaktan bağlanıp home button sürücülerini yeniledi ve arıza giderildi.

bu yöntemle arıza giderilmeseydi ne olurdu diye sordum. rma kapsamında ürünün yenisiyle değiştirileceği cevabını aldım. (30 dolarlık kargo masrafını benim ödemem şartıyla)

düşünün, adamların ürünleri türkiye'de satılmıyor ve yetkili servisleri dahi yok, buna rağmen herşeyiyle ürünlerinin arkasında duruyorlar. yazılım alanındaki servis hizmetini ücretsiz sağlıyorlar. üstelik sorgusuz, sualsiz kullanıcı hatası olabilecek bir sebepten dolayı ürünü değiştireceklerini söylüyorlar.

böyle bir müşteri memnuniyetini türkiye'de sağlayan firma var mı bilmiyorum ama elin çinlisi yapıyor işte.

e tabi vestel, casper almayız.
  • (bkz: oneplus 3t)
hesabın var mı? giriş yap