1174 entry daha
  • atarlı olmalıyım derken bozuk psikolojinin etkisiyle ağır saçmalamaya başlamış kaleci kazaklı adam. bakım kaleci demedim.

arabasına park cezası kesilse şike yaptınız, şampiyonluğumuzu aldınız diyecek bir hali var. bak selçuk'a, bak burak'a. adamların gıkı çıkmıyor. a takıma çıkamamanın stresi başa bela.
  • aferin lan, o kadar dolmuş ki, neredeyse ağlayacaktı bir şey dememek için. ama yine de kötü bir şey demedi. hani belli ki artık yeter deyip, şova kaçmadan bir şeyler demek istemiş kameralara. en doğal haliyle konuşmuş, ama o sinirle konuşamamış olması, doğallığıyla kelimeleri toparlayamaması filan kendisini gözümde on kat daha sempatik yapmıştır.

bir çok efsane trabzonsporlu gibi adamdır, efendidir ve has kalecidir.
    (bkz: ne sandın avraam)

tff'ye ve demirören'e not: şunların üstüne kendisine verilecek ceza 3 maçtan az olursa ben böyle ülke futbolunun içine tüküreyim, onuruyla adam gibi ceza ver(e)meyen ne olsun.
  • milli maçtan sonra şirazesi kaymış gibi, oyununa konsantre olmazsa gerileyecek gibi, yazık olur
  • valla haklıdır. özellikle medya konusunda.
  • 2010-2011'e gönderme yapmıştır.

http://instagram.com/p/tq6c5hj8jq/
  • milli takımda maç başına yediği gol ortalaması 3'tür.evet bence de futbolu bırakmalıdır.ha bıraktıktan sonra trabzon'da oynamaya devam edebilir.hem zaten futbol oynamıyor, kalede duruyor.
  • (bkz: tutmayın küçük enişteyi) bıraksın pezeveng..
  • işte böyle. gg olacağını bildiğim sıfatları kullandığımın memleketinde. adam alenen rezaleti söylüyor. herkes de görüyor. ama piçin trollemek daha çok hoşuna gidiyor. çok değil lan. vallhi çok değil. bize az. bu memlekete az bu başımıza gelenler amaaaaa.

dilerim bir gün çocuğunuzun hakkı gözlerinizin önünde yenir. elleriniz bağrınızda kalır. çaresice bir köşede siner kalırsınız. binasındaki tozundan, en tepesindeki yöneticisine kadar. ülkede ne kadar makam, masa, sınıf, sıra, sandalye varsa dileğim budur. dilerim canınız yanar aynen bu çocuk gibi. ve trollenirsiniz.

caner'e sarı kart verdi. melo'ya kırmızı verdi değil bu mesele. bu gün resmen bütün takıma birden utanmasa kırmızı çıkaracak birisine karşı oynadı bu çocuk. sonra da bu aynı siyah kazaklının kurallara göre penaltı, bana göre lütfettiği penaltı ile de sevinmesi ve 90 dakika içinde olanları unutması istendi. herkes senin gibi kundakta annesinin memesi ağzına geldiğinde susanlardan değil. bak 26 yaşında çocuğun resmen canına tak etmiş. seninkine etsin dilerim. hakkım hakkım diye kıvran dilerim. elinden tut ve ne yapalım evladım de dilerim.
  • rüzgar yapan kaleci. söylemesi kolay 'bırakacağım' diye fakat yapması maalesef o kadar kolay değil. o kadar parayı kazanıyor, prestij kazanıyor. hayatında elde ettiği herşeyi şu anki konumuna borçlu olan biri bunları terk ettikten sonra hiçbirine sahip olamayacağını bildiği için bırakamaz bunları. anca rüzgar yapar işte. ha bana kalırsa bırakmasın daha çok ekmeği var yiyecek. kendisinden yaşça büyük olan biri olarak tavsiyem oyununu oynasın, rüzgar yapmasın. iyi kaleci neticede
  • ancak ve ancak şikeci ve savunucularının bu akşam sarfettiği sözlerini bir tarafından anlayıp, çarptıracağı; cevap olarak da: "hadi lan delikanlıysan bıraksana" diyeceği gerizekalı dedektörü kaleci.
659 entry daha
hesabın var mı? giriş yap