agrali miles

  • azimli
  • kofti anarşist (171)
  • 5353
  • 20
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

14 aralık 2014 gaziantepspor beşiktaş maçı

beşiktaş'ın 15 aralık 2014 tarihinde oynaması için resmen talepte bulunduğu ama tff'nin özellikle son cümlesiyle sanki dalga geçer gibi bir cevap verdiği maç.

--- alıntı ---

"fikstür gereği 14.12.2014 pazar günü oynanması gereken gaziantepspor-beşiktaş spor toto süper ligi süleyman seba sezonu müsabakasının 15.12.2014 pazartesi gününe ertelenmesi yönündeki talebiniz incelenmiş olup; anılan müsabakanın yayın programında olması, müsabaka biletlerinin her iki takım taraftarları için de satışa çıkmış olması, ayrıca gaziantep kulübü'nün 17.12.2014 çarşamba günü ziraat türkiye kupası müsabakası oynayacağı da dikkate alındığında, federasyonumuzca yapılan değerlendirme sonucu müsabakada gün değişikliği yapılması mümkün görülememiştir. müsabaka daha önceden ilan edildiği gibi 14.12.2014 pazar günü oynanacaktır. bu vesile ile uefa avrupa ligi'nde göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı kulübünüzü tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim."
--- alıntı ---

şu 3 temmuz sürecinden beri bir sene hariç üç sezon boyunca avrupa kupası maçları sonrası pazar öğlen maç oynatılan ligimizin üvey evladı trabzonspor'un bir taraftarı olarak beşiktaşlı arkadaşlara geçmiş olsun diyorum. elbette gündüz maçı değil, bizim gibi 62 saat değil, yine yaklaşık 70 saat var bitiş ve başlama düdükleri arasında, o yüzden şükretsinler bile denilebilir ama bu bildiğin yıpratma taktiğidir ve hedef göstermek gibi olmasın ama bu şekilde biçilmelerinin sebebi de gayet açıktır.

(bkz: aziz yıldırım demirören)

not: biz bu şekilde 10 ila 15. hafta arası lige havlu atıp hocalarımızı gönderttik bu kulüpten, efsanemiz şenol güneş de dahil. tff'nin bu oyununu bağıra çağıra dile getirdiğimde de kendi taraftarlarımız bile haklısın deyip iki hafta sonra o hocaların kellesini istediler. aynı senaryolar, farklı kurbanlar, beşiktaş bu sezon çok iyi takım oldu, bilic iyi hoca, öğrencileri şu an ligin en iyi top oynayan takımı ama sezon sonunu bir kaç puan, belki averaj ve bazı böyle kritik maçlar belirleyecektir ve bu maç da o maçlardan birisi olursa ve sezon sonu birilerinin 4. yıldız yarışına kurban edilirse yazık olur, o yüzden paylaşmak istedim.

edit: adetim değildir beşiktaş'ı desteklemek ligde, hele antep gibi bir anadolu kulübüne karşı, ama bu maçta başarılar diliyorum, muhtemelen de zorlansa da kazanacaktır.

devamını okuyayım »
12.12.2014 18:01