şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir yazar olsa gerek, sicili temiz. ilk karalmayi ben yapayim nick altina. herkes bir nick alti acilisini hak eder. hoj geldin!
 • nickiyle entryleriyle seviyoruz onu biz. her gördüğümde gulumsüyorum allah da onu güldürsün.
 • kendisini solcu bir birey veya en azından sol'a kayan bir birey olarak tanımlayan kişilerin "solculuk buysa böyle işin amk" demesine sebep olacak kişidir.

  akıllara ülkenin sağcısının da, solcusunun da ağır derecede mal olduğu gerçeğini getirir.
 • kendisini bu platformda solcu bir yazar olarak nitelendirmemiş yazardır. arada yazdıklarına bakıyorum imla hatalarını düzeltmek için.
 • hdp'li sözlük yazarı. bana "pkk'yı şu nedenle savaştığı için destekliyorum" diye saçma bir mesaj attı an itibariyle.
  özel mesajları ifşa etmek sıkıntı çıkardığı için elim kolum bağlı ne yazık ki!

  yine de düşünmeden edemiyorum. işidli dahi olsa devletin hiç bir insana işkence uygulamaması gerektiğini ve sözlükte ki nefret söylemlerini eleştirdiğim için bir çok ana avrat söven burjuva ile karşılaştım.

  ama ilk kez " ben pkk'yı destekliyorum. ohh sizinkileri öldürüyorlar. umarım anan babanda aynen böyle ölür " diyen bir yazar ile karşılaştım.

  anlaşılıyor ki ya her insan hakkı savunucusu işidli yada bu yazarın ciddi problemleri var.
 • hdp'ye oy attığı için pkk'lı ilan edilen sözlük yazarı. üstteki gerizekalının bahsettiği mesajı ben ifşa ediyorum kimse zahmet etmesin:

  https://i.hizliresim.com/4mnrm7.png

  https://i.hizliresim.com/xxgyb0.png

  ışid ve ypg'nin çatışmalarında ölen ışidli köpeklere sevindiğim için pkk'lı mı oluyorum?

  ayrıca hem pkk'lı olup hem de #66371420 ve #68908998 gibi entry'ler girmem mümkün mü?

  bu arada beni terörist ilan eden yazar, ışid'in türk askerlerini yakmasına #66775603 şeklinde tepki verirken benim tepkim #64949303 oldu. hangimiz daha terörist karar sizin.
 • burayı okuyan değerli yazarlar. hakkımda yazılanları dikkate almadan önce akong lang tinuod nga ve kaznuk adlı yazarları incelemenizi isterim. kendilerinin dikkate alınmayacak kadar aşağılık yazarlar olduğunu anladığınızda sizler de bana hak verecek ve hakkımdaki önyargıyı kıracaksınız.

  iki üstteki entry'de hede yaptığım entry'lerimi de tekrar okumanızı isterim. bunları yazan kürt milliyetçisi nasıl oluyor acaba?

  hayatımda hiçbir zaman kürt ya da türk milliyetçiliği yapmadım.
  hayatımda hiçbir zaman akp'li olmadım.
  ve daha önemlisi üstteki iki haysiyet yoksunu gibi iftira atmadım.