şükela:  tümü | bugün
  • cidden papatya gibi narin olan badim. uzun süren takiplerim sonucu iletişim kurduk.
    okuyun efendim şahane tespitleri, ince görüşleri ve güzel esprileri var.
    tanışmamıza farkında olmadan vesile olan diğer badim bluewhale ' e ayrıca teşekkür ederim.
    hep mutlu mutlu entryler girmesi dileğiyle.
  • bir şekilde yolumun kesiştiklerinden; yolda rastlayıp patikaya çöküverdiklerimden.

bir gün bir yerde bir araya geleceğiz, ama izmir'de ama istanbul'da. sanırım 17 mart'ta benim için geliyor ama söylemiyor yaramaz.*
  • güzel kadın, iyi anne, iyi arkadaş. seviyorum.
    gel artık görelim yüzünü.
  • özlediklerince özlendiğine sonsuz mutlu olan sözlük yazarı. gelecek elbette ama sanat tarihi okudukta ne oldu yu yüzünü güldüren adamla beraber yakaladığında ancak ve aklında güzel yer etsinler diye... kötücül niyetlere kapalı bu aralar.
  • yüzümün haline bak,
    seninle kim kalacak ışıklar kapanınca?
    benden çok uzakta.
  • hesabını neden kapattığına anlam veremediğim kaliteli yazar.

yazdığı nitelikli yazıları okuyordum. üzüldüm.

ed: dönmüş.
  • kendisi devamsızlıktan beni sınıfta bırakacak, bir kalemde çizivermiş yazardır. neyse ki rapor getirdim de geri aldı derse.
  • birkaç badisi dışındakilere uzun zamandır mesaj yolunu kapamış sözlük kişiliği...

sevgili badilerim aracılığıyla ulaşan yazar ve çaylak arkadaşlara... amacı aşan mesajlar, iyi niyet suistimali vs. sebeplerle bu yolu seçtim. mesleki olarak danışmak ve üniversite tercihleri konusunda destek almak isteyen genç sözlük yazarları ve ebeveynleri için tercih döneminde belli saatlerde mesaj alımımı açacağım.

not: ayyyy . ötüm tarzı yorumlarınızdan öperim, girmeyin yeni nesille arama *
  • yazık lan kimin badisiyse.**