şükela:  tümü | bugün
  • "black friday" kapsamında protesto için optik mağazasına girip, mağazada görevli olan kadın satış elemanlarına, sözlü taciz edilmesi olayıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=0o5nrtfa5kw
  • eski türkiye'yi hatırlatan manzara. hangi tarafın laikçi olduğunu söylemeye gerek yok.
  • optik mağazasında satış elemanına saldıran çomarlardır. çomar nedir, nası olunur'un cevabı gibi tipler... duyduğu yalan yanlış şeylerle gaza gelmiş, ona buna saldırıyor pezevengin evladı... işte çomar budur...
  • adamların elinde silah olsa, oradaki kızları öldürse n'olucaktı merak ediyorum?

(bkz: gerçek islam bu değil)
    ise böyle, geniş geniş allah'a şirk koşup kartvizitini bırakan din düşmanlarını toplum içinde barındırmayacak, terbiye adeceksin.

adamlarda süleymancı tipi var, bunu da söyleyyim
  • hasta ruhlu iki canlının ve gariban bir kızın baş rolünde olduğu taciz...

bu yabancı özentiliği benim de hoşuma gitmiyor ama bu nedir arkadaş? bu asalaklar yüzünden millet dinden soğuyor, başka bir şey değil...

görevli kıza cidden üzüldüm... şirketin ödüllendirmesi gerek... sabırlıymış...
  • (bkz: #72444017)
  • adamlardan biri hristiyanlara sallıyor, diğeri yahudi oyunu diyor. black friday nedir, kaynağı nedir tam olarak bilmiyorlar. o yüzden bütün müslüman olmayanlara çatıyorlar. garantici bir yöntem olarak gördüm. o yüzden puanım 0 kanka.

hele bir tanesi kadına "sen müslüman değil misin?" diye defalarca soruyor.
    soruyor derken bağırıyor. polis molis gelse, bunlar muhtemelen "demogratik haggımızı gullandık" derler.

evet, sıradan bir türkiye manzarası.
    küfretmek istemiyorum ama çok doluyum.
  • "sen müslüman değil misin?"

sana ne ulan? sana neeeeeeeee!!!!!!

gerçekten söylenecek çok şey var ama yazmaya korkuyorum. öyle bir sindirildikki...
  • salyangozları götlerine sokmak gerekir böyle çomarların. o zaman akıllanırlar. çok temiz bir dayak şarttır.
    şiddete başvurmaya başvurmaya bu yosmalar başımıza çıktı iyice.
  • neden mağazanın sahibine gitmemişler de orada maaşla çalışan elemanlara sataşmışlar anlayamadığım olaydır. ha kara cuma, cadılar bayramı, ya ya ye koko jambo filan hepsine karşıyım orası ayrı ama orada çalışanın ne suçu var ulen?

sıçtın içine kadınların psikoljisinin, bütün gün ağlayacak o kadınlar yazık. onların kul hakkı ne olacak çok bilmiş atarlı müslüman kardeş?