• üç üstteki entryde ironi mi var ciddi mi yazılmış bilmiyorum ama doğru. standart sapması çok yüksek olan bir üniversite.

yapacağınız en derin muhabbetleri yapacak arkadaş da bulabilirsiniz, gördüğünüz en aptalca tartışmayı yapacak bir yobaz da.

bunun en önemli sebebi ise kontenjan tabi ki.
  • yuksek lisans icin tarih bolumune kabul edildigim universite. ilk sene kac ders alirim vs hicbir fikrim yok. genel olarak bilgilendirbilecek suserlar yesillendirebilirse cok sevinirim *
  • türkiye'nin en güzide üniversitelerinden biri ayrıca teknolojik gelismelere de katkı sunar bu şartlarda ne kadar sunabilirlerse ayrıca öğrenci kitlesi de kalitelidir.
  • eğitim, öğretim, öğrenci kalitesi ve türk ve dünya bilimine katkılarıyla bayburt ve çankırı karatekin üniversitesinin yanına bile yaklaşamayacak bir üniversitedir.
  • şütçü imam varken yanından geçmeyeceğim üniversitemsi.
  • her hafta güncellenen bir yurt kayıt listesi vardır ve derslerin başlamasına daha 14 gün var.

her sene olan olağan olay ise başvuranların neredeyse hepsinin bir ay içinde yerleşmesidir.

bu durumda daha derslerin başlamasına 14 gün varken şu kadar kişiyi açıkta bırakmış üniversite diye bilgi vermek ciddi bir çarpıtmadır.

edit: derslere kalan gün.
  • inşaat mühendisliğinin altındaki(ösym verilerine göre) bölümleri kapatması gereken üniversite. bütün sorunlar hallolur ve daha nezih bir öğrenci profili ortaya çıkar.
  • yurt probleminden çok daha büyük akademik etik problemleri olan 3. dünya ülkesindeki okul.
  • arkadaşlar iyi ki varsınız odtü gençleri. tek üniversite olarak sizi görüyorum bu ülkede.
  • hazırlık sınıfları ve sıraları çok küçük olan okul.
hesabın var mı? giriş yap