• futbol maçından fazla reytingi olan efsane oyuncu, film ve dizi yapımcıları önlerindeki cevheri ne zaman görecek merak ediyorum...

http://www.sozcu.com.tr/…on-yesilcamli-ile-izmirde/
  • kalemi de mizahı kadar renkli olan oyuncu. son yeşilçamlı.

(bkz: köpeköldüren)*
    (bkz: yanlış anlaşılmış filmler)*
  • izmir'de ikamet etmektedir. kordon'da rastlarsanız bir selam çakın sohbet edin. hatta bira bile içebilirsiniz birlikte, hoş sohbet sevdiğimiz bir abimizdir kendisi.
  • şu an bostanlı starbucks da karşımda oturmakta olan sanatci. hiç yaşlanmayacak sanırım. aynı zampara seyfettin'in ince bıyıklı olanı.
  • zampara seyfettin filminde giydiği hamsi tshirtünü, yıllardır arayıp bulamadığım kişi.
  • dün alsancak iskeleden 21:45 vapuruna binmek için bekliyordu. kız arkadaşım bir süredir görüyormuş ama dün oynadığı dizi eyvah babam'ı hatırlaması ile tanıdık oyuncuyu. bir daha denk gelirsek, merhaba osman abi derim.
  • az once izban da denk geldigim 60 ina yaklasmis ama 30 gosteren oyuncu.
    40 yasindayim, yaninda dedesi gibi kalmisimdir.
  • çekeceği "manyak kovboy" adlı bağımsız film projesi için fongogo üzerinden destek beklemektedir.

meramını şöyle dile getirmiştir:

"film kısaca, şehrin merkezinde yaşayan kovboy kılıklı bir adam. yeşilçam’ın erişte western tarzı çektiği kovboy filmleri döneminde adana'dan yılmaz güney’in peşine takılmış gelmiş bir manyak. adı artist mehmet ama kovboy filmlerine takıldığından lakabı "cango” olmuş... kalacak yeri yok, arada para bulduğunda bir otelde kalıyor. ya da filmlere ve balo, parti, okul gösterilerine kostüm yapan bir mekana sığınıyor. terzi ona acımakta akşamları soğuk havalarda orada yatmakta... tek tutkusu hollywood'a gidip oscar almaktır. sinema tutkusunu işlemeye çalışacağım tamamen bağımsız yapım bir film planlıyorum özetle...

şimdilik cep telefonumla deneme çekimleri yaptım. bu bağımsız filmin çekim bütçesini 80-100 bin lira gibi hesapladım… sadece gönüllü bir ekiple çalışılacak. çekimler izmir de yapılacak. ulaşım,yemek,oyuncu parası (birkaç oyuncu), kamera +ışık kira (4 hafta) montaj gibi giderler olacak. yani hiç parasız iş olmuyor… bunun bir kısmını 20- 30 bin falan yani yüzde 20 sini sponsordan bulmayı düşünüyoruz. desteğinizi bekliyorum."
  • kıyıda köşede bırakılmış yeşilçam oyuncusu. çıkış yolu arıyor, tiyatro oyunları yazıp oynuyor, stand up yapıyor, kitaplar yazıyor; öyle kitaplar ki üstelik gerçekten okumaya değer. youtube'da kanalı var ve sadece 2 bin küsur abonesi var.

yeni filmi manyak kovboy için destek bekliyor. sosyal medyayı youtube ve ekşi dışında kullanmıyorum. ama eminim burada birileri vardır. gagasında su damlası taşıyan kırlangıç hikayesinde olduğu gibi maksat dostluğumuz belli olsun.
  • muhsin bey dışında izlediğim filmi yok diye hatırladığım aktör.
    ama gagamda bir damla suyum var.
hesabın var mı? giriş yap