291 entry daha
  • --- spoiler ---

roger'ın sakalını kesmesiyle beraber her şeyin boka sardığı dizi. sakal adama tatlılık katıyormuş meğer, şu an ise kendisine tahammül edemiyorum. brianna desen ayrı kafalarda. biri yazmış annen ot mot versin de düşür şu fetüsü diye. daha evvel hamile kalmadım nasıl hissettirdiğine dair hiçbir fikrim yok; ama yaşadığın dönemden 200 yıl geriye gidiyorsun, bekaretini kaybediyorsun, aynı gece bir başkası tarafından tecavüze uğruyorsun, anlatmana göre bu çocuğun tecavüzcüden olma ihtimali çok yüksek, ayrıca kendi dönemine dönmek istiyorsun ve bu çocuğu doğuracaksın öyle mi ? bu kadın dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde okuyor aslında . zekâ seviyesiyle ilgili bir sıkıntı olmaması gerekirken son derece gerizekalı davranışlar sergiliyor. brianna'nın oyuncusunun oyunculuğunu da beğenmiyorum senaristlerin karakteri işleyişini de. brianna'nın roger ile olan ilişkisi de kesinlikle samimi değil, gerizekalılık konusunda da yarışıyorlar. böyle sacma sapan iki karakter var işte, şimdi hangi gereksiz davranış içine girecekler diye sahnelerinin bir an önce bitmesini isteyerek izliyorsunuz diziyi. buraya kadar emek verdik izledik diziyi şimdi de yarıda kalmasın diye devam.

--- spoiler ---
534 entry daha
hesabın var mı? giriş yap