• baska bir mustafa kemal atatürk daha yok. haberiniz olsun...
  • akp fanatiği , tayyip aşıgı bir arkadaşın bu akşam dudağından döküldü aniden, şok oldum. 'keşke bir atatürk gelse su an.'dedi adam
    durumun ne kadar vahim olduguna daha da ikna oldum. hakikaten sonuna gelmişiz
  • sonu resmen gelmese de içi boşaltılmış, tüm değerleri yitirilmiş, ordusunun bütün ayarları ile oynanmış, bütün maddi ve doğal kaynakları peşkeş çekilmiş, güya en büyük cumhuriyet savunucuları olanlar şovenist goygoylar ile bütün bu olanlara destek verir hale gelmiş durumda bir ülkenin nereye gideceği aşikardır. gerçek yurtseverlerin içi kan ağlıyor.
  • -öyle böyle, öyle böyle, öyle böyle...
    +lan sus, bitirdin ülkeyi, ülke bölünüyor lan senin yüzünden!
    -tamam abi, ben ne bilim!
  • yemin ederim zerre mutlu değilim. o kadar ülke arasından neden biz? neyimiz müsaitti arkadaş? zeki, aydın gençlerimiz var. düşünen insanlarımız var. neden yenildik zombi sürüsüne? kim geçirdi bunları başa? neden izin verildi? nasıl geldik bu hâle? çok değil 10 yıl önce iyiydik, idare ediyorduk. siyasetten anlamayan 50-70 yaş arası teyzelerimize bile "gözü kör olasacılar." lafını söylettirecek kadar ne çektirdiler bize? bildiğin gibi ol türkiye, ben kaçar.
  • aklıma furkan bölükbaşı'nı getiren cümle.
    malum cumhuriyetin sonu ondan sorulur.
hesabın var mı? giriş yap