şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: 11 haziran 2019 izlanda türkiye maçı) ızlanda'nin birinci golunu yoktan var etmistir. baski almadan geriye kaleci mert'e sabri sutu cekmistir. kaleci cikardiktan sonra donen topu defanstan alip baski yemeden iyi pozisyondaki rakibe tekrar vermistir. hasan ali rakibe faul yapmak zorunda kalmistir. faulden yapilan ortada adamini kacirip golu yedirmistir. golun bence direk ozan tufan'a yazilmasi gerekmektedir.

  ikinci gol oncesinde de (bkz: sabri sarioglu)'na goz kirpmis ve "tacin benim olacak" demistir. ancak birinci goldeki kadar bariz katkisi yoktur.
 • lazrailin yeni necip'i. milli takımı izleyenlere sabır diliyorum. istediğiniz kadar eleştirin lazrail kendisinden vazgeçmeyecektir. tabi milli takımın kitlesi kulüpten büyük olduğu için belki istemeyerek de olsa uzun süre sonra geri adım atabilir..
 • milli takımda oynayacak denli yeteneği bulunmayan oyuncu
 • bu dombili hala top mu oynuyor aq?
 • haksız yorumlara maruz kalan topçu. fazla kilosu olabilir ama ondan fit gözüken kim varsa daha çok koşup mücadele etti. dün bu çocuk olmasa takım daha fazla yerdi. sahada kafası hızlı çalışmıyor, biraz alık olmasa aslında iş yapacak.
 • maalesef kendisi sabri sarıoğlu sendromundan nasibini alıyor. dış görünüş, tavır, basit hatalar vs. ötürü erken dönemde olumsuz bir intiba oluştuğunda, bunu tersine çevirmek, saygı görmek gerçekten çok zor. doğrulama yanılgısı (confirmation bias) devreye girdiğinde, taraftardaki intibayla çelişen olumlu hareketler maalesef karşılık bulamıyor.

  sabri'ye de erken dönemde bıraktığı intiba sebebiyle futbolu bırakana kadar hep burun kıvrıldı, ortalamanın üzerinde performans göstermesine rağmen taraftar hiçbir zaman onu ciddiye almadı. sadece 1-2 maçın kahramanı olduğunda alkışlandı, onlar da çabuk unutuldu. pozisyonu gereği her maçın kahramanı olamayacağı için, görevini başarıyla yerine getirdiği onlarca maçta bile ezber sözlerle yerin dibine sokuldu.

  ozan ise alanyaspor'a gönderilmesi sonrasında işini ciddiye alıp tekrar form kazanmış görünüyor. binlerce kişinin haklı veya haksız eleştirilerine maruz kalıp gözden düştükten sonra batuhan karadeniz veya onlarcası gibi kendini yokuş aşağı bırakabilirdi, ancak tekrar form tutması ve milli takıma kadar gelmesi bence çok değerli.

  11 haziran 2019 izlanda türkiye maçı'nda özellikle ikinci yarıda gayet iyi oynadı. ikili mücadelelerde ayakta kaldı, defansa yardıma geldi, top çaldı, aldığı topları gayet de iyi değerlendirdi. ancak birçok kişinin gözünde "yeteneksiz, bulunduğu yeri hak etmiyor, göbekli" intibası olduğu için olumlu hareketlerini gören kişi sayısı çok az.

  umarım kendisi alanyaspor'la birlikte yakaladığı form yükselişini istikrarlı bir şekilde devam ettirir. ancak böyle olumsuz intibayı kırabilir ve çoğu kişinin saygısını kazanabilir.
 • beyler adam 6 numaraydı dikkatinizi çekerim 6. bazı aveller abdulkadir falan yazmış. evet zeki adam abdulkadir ozanın yerinde oynamalıydı.. *

  kesinlikle bu adama bu kadar yüklenilmesinin sebebi geçmiş de yaptıgı vukuatlar mazlum kalması halktan olması. vurun abalıya... öndeki 2 adamın ozanın hata yapması sebep oldu.. 2 yarı biraz toparladı.. 2 golü de duran toptan yedik biraz şansız ve formsuz oldugumuz gündü..

  ozan en son yüklenilecek adamlardan biriydi. ozan kardeşim yaşın daha 24, yılmadan devam. kesinlikle yorumlara aldırmadan devam et . başarılar.
 • beşiktaş'ta bir lokmacı açabilir. ama yeşil sahalardan mümkün olduğu mertebede uzak kalmasını dilediğim kişi.
 • ileri ucun (burak hariç) sıçtığı bir maçta ön liberoya söven adam net gerizekalıdır ve futbol konuşmaması gerekir. hakan varken kenan varken sıra ozan'a gelemez. bize ozan tufan savundurtuyorsunuz amk ya ne salak heriflersiniz
 • şu hayatta bu adamın yüzde biri kadar şansımız olsa