• ntv de kendisini izlerken utandigim. avrupa turkiye'nin gucunden korkmusmus. bundan sonra bol bol goruruz yandas tv'lerinde.
  • hulya kocyigit tadinda siyasi yorum yapan hanimefendi.

(bkz: nato mermer nato kafa)
  • bu ülkeden nefret etmeme verdiği katkı sebebiyle kendisine teşekkür etmek istediğim "akademisyen"
  • ekranlarda anlattıklarına acaba kendisi de inanıyor mu diye düşündüren ak ademisyenlerden biri.
  • bana lisedeki iq'su düşük olup, aşırı çalışkan olduğu için öss'de iyi bölümlere giren tipleri hatırlatıyor bu kadın. bu tiplerin hepsi memur oldu.

boş konuşuyor, analitik düşünemediğini çok belli ediyor ve kalitesiz yandaşlık yapıyor. hani onu bile tam yapamıyor.
  • "ay çok üzülüyorum", "gerçekten çok acı" gibi muazzam siyasi tespitler yapması karşısında neden ilkokul mezunu anneannem cnntürk'e davet edilmiyor diye iç geçirmeme neden olan zavallı kişi. çok sınırlı birikim ve zekayla nasıl akp akademisyeni olunuru bizlere bir kere daha gösterdiği için kendisine minnettarım.
  • twitter üzerinde ekrem imamoğlu'na sataşmış.
    unvanını silmiştir.

zaman zaman tartışma programlarında görünce,
    memleketteki profesörlere olan inancım azalıyor.

zavallının teki
  • ekrem imamoğlu’nun şu açıklamalarına tepki olarak sosyal medya hesaplarındaki profesor ünvanını silmiş kişidir efendim.
    keşke dünya dijital ansiklopedisi wikipedia yasağı hakkında da aynı tepkiyi verebilseydi.
  • yalamaktan dili yara olmuş dişi burhan kuzudur kendisi. siyasal islamın profesörleri de bunlar işte. ülke niye düzelmiyor bunlar gibi akademisyenlerden dolayı.
  • "beni de görün başkanım" demeye getiren şahıs.

buyrun!
hesabın var mı? giriş yap