şükela:  tümü | bugün
 • ntv de kendisini izlerken utandigim. avrupa turkiye'nin gucunden korkmusmus. bundan sonra bol bol goruruz yandas tv'lerinde.
 • hulya kocyigit tadinda siyasi yorum yapan hanimefendi.

  (bkz: nato mermer nato kafa)
 • bu ülkeden nefret etmeme verdiği katkı sebebiyle kendisine teşekkür etmek istediğim "akademisyen"
 • ekranlarda anlattıklarına acaba kendisi de inanıyor mu diye düşündüren ak ademisyenlerden biri.
 • bana lisedeki iq'su düşük olup, aşırı çalışkan olduğu için öss'de iyi bölümlere giren tipleri hatırlatıyor bu kadın. bu tiplerin hepsi memur oldu.

  boş konuşuyor, analitik düşünemediğini çok belli ediyor ve kalitesiz yandaşlık yapıyor. hani onu bile tam yapamıyor.
 • "ay çok üzülüyorum", "gerçekten çok acı" gibi muazzam siyasi tespitler yapması karşısında neden ilkokul mezunu anneannem cnntürk'e davet edilmiyor diye iç geçirmeme neden olan zavallı kişi. çok sınırlı birikim ve zekayla nasıl akp akademisyeni olunuru bizlere bir kere daha gösterdiği için kendisine minnettarım.
 • twitter üzerinde ekrem imamoğlu'na sataşmış.
  unvanını silmiştir.

  zaman zaman tartışma programlarında görünce,
  memleketteki profesörlere olan inancım azalıyor.

  zavallının teki
 • ekrem imamoğlu’nun şu açıklamalarına tepki olarak sosyal medya hesaplarındaki profesor ünvanını silmiş kişidir efendim.
  keşke dünya dijital ansiklopedisi wikipedia yasağı hakkında da aynı tepkiyi verebilseydi.
 • yalamaktan dili yara olmuş dişi burhan kuzudur kendisi. siyasal islamın profesörleri de bunlar işte. ülke niye düzelmiyor bunlar gibi akademisyenlerden dolayı.
 • bence de sil hocam ünvanını iyi yapmışsın, ne gerek var unvanlara.
  bu vesileyle de hocamızın özgeçmişine bakalım.
  doktorasını 1992 yılında boğaziçi üniversitesi, atatürk ilkeleri ve inkılap tar enst.'den almıştır.
  sırasıyla ünvanları aşağıdaki şekildedir:
  1992 dr., boğaziçi üniversitesi
  1999 yard. doç, yıldız teknik üniversitesi
  2006 doçent, yıldız teknik üniversitesi
  2013 prof, yıldız teknik üniversitesi
  özgeçmiş
  uluslararası geçerliliği olan scopus indeksinde 18 adet yayını vardır ve h indexi 3 tür.
  scopus
  normal akışında almıştır, haketmiştir/haketmemiştir unvanlarını vs. bize yorum yapmak düşmez de yayın sayısı az değil mi sanki. zaten 7 tanesi de editörlüğünü kendisinin yaptığı "turkey in the 21st century: quest for a new foreign policy" kitabındaki introduction ve concluding remark gibi chapterların da sayıldığı yayınlar.
  yayınları genel anlamda turkiye 2000 yıllarda dış politikada büyük sıçrayış yaptı, soğuk savaş döneminden sonra artık karakteri olan bir şekilde davranıyor temeli üzerine gibi. bir tanesinin özetinden bir yeri de aşağıya kopyalıyorum:

  the impact of syrian uprising on turkey-syria relations:
  "... turkey's new policy formulations such as being 'kind to everyone' or '360 degree policy', which became best evident in its relations with syria in the first decade of the 21st century, are one of the main concerns of the study in order to show that ankara made a great leap from being the gendarme of the west in the era of the cold war to the role of bridging across troubled lands during the 2000s. ın this context, ankara's prioritization of trade links with the neighboring countries is worth to be mentioned. most important of all, the article mainly aims to analyze under which circumstances ankara made a volte-face after the outburst of the uprisings in syria so as to explain the limits of maneuvering capability of turkey's good neighborhood policy."