• dün parmaklıklar ardında isimli dizideki rolüyle dikkatimi çekti. duygusal bir sahneyi oldukça başarılı canlandırmış. mankenden oyuncu olmaz tezini yedirdi resmen. oyunculuğu ile 10 puanı haketti.

bu arada eskiden çirkin derdim bu bayana. ama yüzüne dikkatli bakıldığında o kadar da çirkin olmadığını anladım. hatta aşık bile oldum. ama maalesef evliymiş. şans, kader, kısmet.
  • doktorlar dizisinde en az 20 bölüm oynamışlığı vardır ama hiç bahsedilmemiş buralarda hayret.
  • öylesine bir sörf ediyordum nette birden kendimi burada buldum.

28 kasım 1999 şamdan dergisi kapağı,
    "tuba ünsal, eski ev arkadaşı özgül kavruk'a verdi veriştirdi: özgül, ali özerler ve gökhan bilik'le oldu. "

http://urun.gittigidiyor.com/…qidzz2449389#aciklama

ve şu kısmı anlayamadım gökhanla mı bilikle mi?

işte oralardan buralara...
  • aydın - soke'lidir. soke de kavruklar dedın mı herkes bilir.
  • böyle mi olacaktı'da da oynamışlığı olan pek çekici hatun kişisidir. oyunculuk anlamında başarılıdır, soğuk duruşuyla gayet cool rollerin hakkını verebilir. 1977 doğumludur. oyunculuğa derman bey ile başlamıştır.

uzun zamandır ekranlarda görünmemektedir. halbuki insanları güzel yüzünden mahrum bırakmamalıdır.
  • eda taşpınarı anımsatan ya da onun sert bakışlısı ama ortak paydaları taş olan hatun
  • bana türkiye'de bir tane çok güzel ve seksi kadın gösterin diyin, direk bu kadını gösteririm.
  • parmaklıklar ardında adlı dizinin iticiliğinden kurtulamasam da;son bir iki bölümdür fragmalarda gözüme çarpan güzelliği ve bu güzelliğin içimde bıraktığı tanımlanamaz bir his sonucu aklımı meşgul edebilen nisa
  • tipi soyadi ile uyumlu olan genis omuzlu kiz
  • ortaokuldaki müzik öğretmenimin kızı.
hesabın var mı? giriş yap