• ellerinden öpülesi bilim kadını. kendisinin ve değerli eşi uğur şahinin cennetlik olduğuna inanıyorum. allah her ikisinden de razı olsun!
  • yılın kadınıdır
  • covit 19 aşısını geliştiren kişi. almanya'da yılın kadını seçildi.
  • tüm zenginlerin aşılanması bittikten sonra çıkarıp masaya vurup "inaffffff" diye bağırarak son çıkan parti aşıları organik bağları olan memleketine gönderen yiğit kadın.

elinden gelmezdi herhalde tahmin etmek zor değil. yani düşünsene ingiliştere diyor 100 milyon doz bana aşı hemen. sonra diyor kanada'ya da 80 milyon ver. mecbur verirsin. ha birde almanya fransa ne bileyim ispanya falan var. amerikayı unutuyorduk. 350 milyon insan var.

onlar bitti sıra bize geldi. bence uygun. hatta çok uygun çünkü bizim sığırların vizyon belli.

özlem hanımcığım teşekkür ederiz. daha bize sıra gelmedi bu arada. nakliyeyi kesmezseniz sevinirim. yaşlanınca size ben bakarım.
  • bizi kendi başımıza bıraksalar nüfusun tamamı covid geçirecekti. daha iki ay kadar önce brezilya, hindistan gibi ülkelerle yarışıyorduk. allah sizden razı olsun özlem hanım. iyi ki çare bu buldunuz şu belaya ve iyi ki türkiye geç de olsa bir şekilde edinebildi aşılardan. çok sağolun. sonsuz saygılar, selamlar.
  • özlem türeci adına, mansur yavaş'ın yeşilin başkenti projesinde ankara beysukent'teki ceren damar parkına (bkz: ceren damar) ağaç bağışı yapabilirsiniz.

tanım: aşı olduktan sonra, kendi kendime kendisine (ve eşine) defalarca teşekkür ettiğim kadın.
  • onu bunu bilmem de baya havalı kadın. derisi dizayn edilirken gaipten bir "dünyaya yollamadan önce derisine dövme iğnesiyle karizma da işleyin" emri gelmiş gibi.
  • buraları okumadığınızdan adım gibi eminim, neticede bizim gibi aylaklardan değil dünyaya insanlığa faydası olan 3-5 kişiden birisiniz.
    bir insan ama en önemlisi bir kadın olarak sizinle gurur duyuyorum.
    yaptıklarınızın değeri ölçülemez, kadınların ve özellikler kız çocuklarına örnek olmanız, rol model olmanız ve bir bakıma tarihe geçmeniz o kadar kıymetli ki, bunun yerini ne ödüller ne de servetler doldurabilir.
    yurtdışında yaşayan gurbetçilerin aklı hep buraların havasındadır, umarım bir gün sizi bizim ülkemizin üniversitelerinden birinde hoca olarak görecek seviyeye geliriz.
    hep esen kalın.
  • kendisine ve eşine şükran borçluyum. ayrıca imrendiğim bir konumdalar. büyük bir adanmışlıkla bilim yapıp bunun karşılığını alabilmek pek az kişiye özel bir durum. sizinle gurur duyuyoruz efendim
  • ömrünün sonuna kadar;
    bindiği arabanın tekerine taş gelmesin,
    tavuğuna kışt diyen olmasın,
    tv'de kanal zaplarken 5 kilo bal reklamına denk gelmesin,
    tuttuğu altın olsun, ne diyeyim...
hesabın var mı? giriş yap