• rektör olduğu günden bu yana sürekli haberlerde gördüğümüz bir hanımefendi. inşallah politik kariyer hazırlığı değil de gerçekten işini iyi yaptığı içindir.
  • ülkemizde uygulanan covid 19 aşısının 3.fazini gonüllü olarak olan ilk kişilerden biridir.
  • kendisini tanımam etmem. nasıl bir bilim insanıdır hiç bir fikrim yok.

ancak muhittin böcek'in tedavisi sırasında o kadar öne çıktı ki bu popülarite bana suni ve itici geliyor.

aynısı şimdi aşı denekliği sürecinde yaşanıyor.

ben gündemi ekşi sözlükten takip ederim. detay gerekirse ntv sitesine bakarım. tarafsız olduğundan değil, haber dili en sade olanlardan.

ntv'de maksimum haftada bir kocaman fotoğrafı ile haberi çıkıyor.

bu durum bir akademisyenden çok vitrin süsü izlenimi oluşturuyor. bu kadar öne çıkmamalı.
  • yüzüne aşırı müdahale yaptırmış ve sanırım kendine pr'cılar da tutmuş. sürekli bir taşın altından çıkıyor. medyanın gözü önünde durma kaygısı güden akademisyenlerin asli görevlerini yapacak vakitleri kaldığından şüpheliyim.
  • çin aşısını ilk vurulanlardan
  • en kısa zamanda meltem girişindeki kara ucubeyi söküp yerine rahmetli cengiz bektaş'ın tasarladığı kolonları yeniden diktirmesini umduğum rektör.

diktirmez ve bir maazeret bile etmezse, önceki rektör mustafa ünal ve o kara ucube'nin mimarı ibrahim bakır'a duyduğum öfkenin aynısını ona da duyacağım!
  • akdeniz üniversitesi rektörü.
  • akademik ve mesleki anlamda nerdeyse zirveye gelmiş ama hala medyatik olacağım, herkes beni konuşacak diye yapmadığı şey kalmıyor. hakkaten insanoğlu olarak, hangi konumda olursak olalım yine de içimizdeki eziklikler ve egolar ile beraber yaşıyoruz.

herkesin kendisi ile ilgilenmesini isteyenler için orda burda kullanılan bir söz öbeği var ama burda söylemeyelim şimdi ayıp olur.
  • bizim üniversitenin rektörü bakımlı bir kadına benziyor umarım üniversitemize de iyi bakar
  • yuzune o kadar cok mudahalede bulunmus ki yakinda jocelyn wildenstein'a benzeyebilir.

https://www.hurriyet.com.tr/…-ozkan-nereli-41586927
hesabın var mı? giriş yap