• (bkz: maske takmamak)

yeter artık ya. yanlış anlamayın pandemi bitene kadar kesinlikle maske + mesafe kuralına riayet etmemiz lazım, ben de ediyorum. ama bıktım mı bıktım sıkıldım mı sıkıldım.
  • döpiyes giyip dolaşmak. hayatım diz yapmış eşofmanla geçmeye başladı iyice. kalın kışlık çorapların içine paçayı sokup dayı gibi dolanıyorum evde bir tahta takunya eksik. formal giysiler, ceketler, gömlekler, kalem etekler ten rengi çoraplar falan hepsi hurçlarda yatıyor, içlerine kalıp sabun da koydum artık herhalde torunum kendi yetişkinliğinde vintage moda olduğunda falan giyecek caanım resmi elbiselerimi. bundan böyle kitty'li pijamayı hiç çıkaramayacakmışız gibi geliyor bazen. metin olmaya çalışıyorum, gizli vatkasindan kolumu kaldıramadığım ceketi özleyeceğimi hiç ummazd... ahahha ne özleyeceğim be dünyanın sonuna kadar pijamayla oturabilirim. benim asıl korkum normale döndüğümüzde giymek zorunda olduğum döpiyes olur.
  • eve girmeyeceğimmm!
  • kalabalık konserde insanlarla bağırarak şarkı söylemek
  • sırt çantasıyla egeyi turlamak
  • kapı kollarını yalamak
  • doktora gitmek. onun dışında istediğim her şeyi yapıyorum.
  • bar bar gezeceğim kırmızı rujlar süreceğim (malum maskeden sürülmüyo) fiti fiti gezeceğim
  • kalabalık arkadaş grubuyla içmeli kahkaha dolu akşamlar
  • sevdiklerimle bol bol bira ve kahve muhabbeti yapabileceğim sohbetler ve sevgilimle geçireceğim huzur dolu günler.
hesabın var mı? giriş yap