• hotmailin alışıldık dandikliği yüzünden canımız ciğerimiz palyaçopapi'nin yeni nick'i. şimdiden söylemek gerekirse de dokuzuncu nesil neşe saçan harika yazar. hoş gelmiş. nice nice nesillere.
  • hosgelmis papi.
    eminim cocuklarin yuzunde olusturdugu tebessumu, burda da yazilariyla saglayacaktir bu adam.
    sozlugun en renkli yuzlerinden *
  • aynen sözlük anlamıyla, palyaçodur. evet yahu, böyle yüzüne boya falan sürüyor, kocaman papuçlar giyiyor. bunun mesleki bir gereklilik olduğunu iddia ediyor; ama ben biliyorum ki böyle antin kuntin giysilerin içinde kendini daha iyi hissediyor.

bana papyon borcu var, sözlüğe yazdık olmadı, ona buna çekiştirdik kâr etmedi artık sözlükten mesaj atarak taciz edeceğim sanırım.
  • uzun zamandır iki lafın belini kıramadığım ama unutmadığım, öyle kolay kolay da unutmayacağım, net dostu. kendisini nihayet sözlükte görmek ziyadesiyle sevindirmiştir bendenizi.*
  • güzel abim.
  • sevişenlerin yalancısı.

• pamuk prenses.
  • bilumum haşeratla arası çok iyi olan yazar. misal örümcek dediği anda örümcekler başına üşüşüverir.
  • kimyası biraz zayıf, ama osmanlı tarihini at gözlükleri ile değerlendirmeyecek kadar da tarih bilgisine sahip yazar.
  • hakkımdaki korkunç gerçekleri öğrenince düşüp bayılıverdi yazık. doktora sorduk, yaşayacakmış pamuk prenses*.
hesabın var mı? giriş yap