şükela:  tümü | bugün
  • ankara 3. sulh ceza hakimliği'nin 08.03.2018 tarih ve 2018/1869 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • ak partimizin bir takım laik ve gayrı milli medya patronlarına pabuç bırakmamasında önemli katkıları olan, anadolu insanının sesi, medya alanında yerli milli mücadele vermiş, vermekte olan ve verecek star gazetesinden bir manşet.

    http://www.star.com.tr/…i-polis-koydu-haber-818336/

    biliyorsunuz fetö terör örgütü bazı ak partili bakanları yolsuzluk yapıyor gibi gösteren bir kumpas düzenlemişti. bazıları, chp zihniyetliler başta "fetö hükümete darbe amaçlı yaptı ama yolsuzkluk da barizdi yau" falan diyorlar buna o zamanlar hedef alınan ama milletin iradesinin temsili mecliste aklanan egemen bağış'ın özel kalem müdürünün tokat gibi cevabıdır.
    yani diyor ki: operasyonlarda ortalıktaki paraların yanına para sayma makinesini fetöcü polisler koydu. sanki bakan oğullarının banka genel müdürlerinin evlerinde o kadar para var ki para sayma makinesi ile ancak sayıyorlar gibisinden bir algı operasyonu yapıldı. sevgili mahkememiz de bu konuda algı operasyonu yapan diğer içeriklerin engellenmesi için karar almış. olayın aslı arkaplanı budur arkadaşlar.
  • parayı da polisler koymamış mıydı? hem 4.5 milyon dolar ne ki evinde para sayma makinesi tutacaksın. 10 dakikada sayılır. yalnız paralar faiziyle iade edildi de para sayma makinelerine devlet mi çöktü? hiç haber alamadık.