• yazarken parantez ichine yazdiklari parantez dishina yazdiklarindan chok olan ve hatta bazen abartip (ishte boyle [kosheli {ne olduunu bilmediim bilmem ne li} parantezler ] ) kullanaraktan durumu abartan (bkz: ozzzz) gibilerin achmak istedii dernek (burda bishey yok, asil benden mail alanlar durumun vehametinin farkindalar [burda parantez ichine sadece sozluk formati dishinda yaziyom yaf {yolla ya tiklayip okuyunca bu "yaf" in ne kadar igrench ve karizma chokertici oldugunu idrak ettim iyiki bu editleme olanagi mevcut (e shimdi editlemish mi oldum [olum yine kendi kendine konushmaya bashladin ] ) } ] ). (bkz: entry girmis olmak icin entry girmek)
  • ay bu da içimde kalıcak yazmassam'cıların, bir türlü yeni bir cümleye başlamak istemeyip de her şeyi o aynı hepbir aynı cümlenin içine sığdırıp aynı anda bir sürü şey aktarma hevesini asla yitirmeyenlerin dişlerinden tırnaklarından arttırıp kurdukları nacizane oluşum.
  • parseder.
  • derneğin kapısında kocaman "lütfen parantezi kapatınız" yazısı vardır.
  • derneğin kapısında kocaman "lütfen parantezi açik birakmayiniz ceryan yapiyor" yazısı vardır. (bkz: igrenc espri)
  • ekşi sozluk halısaha şenlikleri'nde tekniği, spektaküler futbolu ve birbirinden şık golleriyle gönüllerde taht kurmuş aziz dostum*parantez'i bir sonraki turnuvada kendi takımlarında görmek isteyen suserların kurduğu dernek.üyelerinden düzenli olarak topladıkları aidatlarla bonservis bedelini denkleştirmeye çalıştıkları gelen haberler arasında.sırada anadolu takımlarından derlediğimiz haberlerden oluşan haber turu var..
  • actigi kadar kapatmayanlar üyelikten atılır.
  • "bazen parantez içlerini okumak, satır aralarını okumaktan daha zor olabilir" diye de bir slogan üreterek kendini önemli göstermeye çalışan dernek.. üyeyim oradan biliyorum..
  • derin matematikle ugrasip parentezli abidik gubidik formul yazanlar.
hesabın var mı? giriş yap