• kocaman bir kalbi olan yazar. sevgisi, şefkati, enerjisi hiç bitmesin dilerim.
  • hani bazı insanlar vardır, yılda belki bir kere ya görür ya görmezsiniz, imkansızlıklar dahilinde bir türlü bir araya gelemezsiniz, ama yine de sanki dogdugunuzdan beri arkadasınızdır ve yıllar sonra görüstügünüzde bile daha dün görüsmüş samimiyeti olur karsılıklı. işte parmakizi tam olarak bu tanımı tek basına doldurabilen nadir insanlardan benim icin.
    bi gel de kanlıca'da loş ışıklar altında çay içip denize dogru bıcır bıcır konusalım :)
  • beni tanımadan çözmüş, öngörüsü yüksek, ağzından bal damlayan, mutlu etmeyi bilen, güzel çiziktiren, yetenekli mi yetenekli, müteşekkir olduğum badim.**
  • ankarada bıraktığım kız kardeşimdir.
    harika yazan çok tatlı bakan saçlarının 18. y.y toplama biçimi ile bile aha işte bu bile kardeş olduğumuzun delilidir dediğim iyi ki ekşide 8284 süprizi ile girdiğim ve bu sayede tanıştığım insan .
  • soguk bir temmuz akşamı işten eve anca varmısken mesajını alarak kendime geldigim esmeralda.
    hemen kalktım alperenler ocagına kostum kendisini görmek icin. hey gidi dile kolay rahat bi beş sene sonra bulusmamız serefine oturduk çay içtik eski galaktik teşkilat gunlerimizden bahsettik.

ccc parmakizi reyiz ccc.
  • saatlerce yollarını gözlediğim süprizli istanbul gelişi ile beni mutlu etmiş, beraberinde yağmuru getirmiş olan güzeller güzeli ufacık tefecik bir güzellik olan ama yüreği kesinlikle sonsuz olan dostum ve kardeşim.
  • eargasm azmettiricisi, müzikal* mihmandar.
  • sanırsam şu aralar doğum günü olan yazar, ayrıca mesaj atınca cevap vermemek gibi huyları da yok ^^

doğum günü kutlu olsun mutlu olsuuuun ^^
hesabın var mı? giriş yap