• steam sonbahar festivalinde duyurulan ve 2020'nin sonlarına doğru çıkması beklenen, yavru kedi, köpek veya diğer tüylü yaratıklara bürünebileceğimiz, arkadaşlarımızla dövüşme imkanı sunan, online veya çevrimdışı oynanabilen bir partileme oyunu.

steam

şu an demosu indirilebiliyor ve online oynanabiliyor. 10 dakika oynamama rağmen epey eğlendim. oyunda iki mod var, biri last man standing öbürü ise objeleri kendi bölgemize taşıyarak puan toplama. lms modunda kim kime yapıştırıyor belli değil. * şimdilik birkaç farklı harita var, ileride yeni haritalar ekleneceğini düşünüyorum. ayrıca oyun birkaç haftaya epey ses getirecek.
  • oynadıkça eğlenceli tarafını fazlasıyla deneyim edebiliyorsunuz, oyun modu olarak kısır kalmazsa benzeri oyunlara göre oldukça iyi olacaktır.
  • ilk çıktığı zaman fall guys gibi çok oynanıp, daha sonra unutulacak bir oyuna benziyor. fakat ilk zamanlarda çok eğlenceli olacağı belli. ayrıca ilk günden game pass ile oynanabilecek.

trailer
  • bu ve bunun gibi oyunları xboxta oynamayı planlayan arkadaşlar bana cep nolarını ve isimlerini özelden yollasınlar xbox whatsapp grubumuza ekleyeyim.
  • çok eğlenceli gabber şarkıları vardır.

party animals - used and abused
  • trailerlarına bakınca gang beasts'in farklı bir versiyonu gibi hissettiren oyun. her nasıl gang beasts'i geliştirerek human fall flat yaptılarsa başka geliştiriciler de human fall flat'e bakıp daha gelişmişini yapmalılardı. bu oyun ise birebir gang beasts gibi dövüşebileceğimiz fizik tabanlı, tatlı grafikli komik bir oyuna benziyor. çıksın, görelim ama beklentim düşük.
  • (bkz: barnyard)
  • ilk günden game pass'e düşen eğlencelik oyun. human fall flat ve fall guys'a göre bir tık daha derli toplu hissettirdi bana. kafa dağıtmalık, eğlencelik bir oyun olmakla birlikte arkadaşlarla takım olarak girildiğinde çığlık kıyamet coşturacak bir oyun olabilir. ha çok mu efsane? değil... ama ordan oraya görev kasmak için koşturduğumuz oyunların yanında zihin jimnastiği.

neymiş bu party animals izlemek isteyenler için
  • yiğenim sayesinde izlediğim ama çocuğun kapris yaparak tam sonunda zırlayıp ''cdimi istiyom ''diye tutturması neticesinde az daha ,sonunu izleyemeyecek olduğum şahane animasyon. bu arada zırlasada izledim:) otienin ; postacının arkasından yaptıkları öldürdü beni..ele geçirirseniz zaman yaratıp izleyin derim..pek şükela idi doğrusu.
  • indirime girdiğini gördüğüm için az önce steam'den cımbızladığım oyun.

9 yaşındaki oğlum ve 12 yaşındaki kızım için elbette. kendime aldığım ise (bkz: resident evil 2)
hesabın var mı? giriş yap