• açık ara en sevdiğim komedyen.

en iyi ilişkiyi kadının erkeğe aşık, erkeğin de kadından hoşlandığı ilişki olarak tanımlamıştır.

açıklama olarak da: "kadınlar size soruyorum, hayatınızda kaç erkek sizle yatmak istedi, ama siz istemediniz? sayamayacağınız kadar çok değil mi? işte bu sadece sizi yatılabilir yapar. yani sizle bir sürü erkeğin yatmak istemesi, onların da yatılabilir olduğu anlamına gelmiyor. işte aşk da aynen öyle. bize aşık olabilmeniz, size de aşık olunabilir olduğunuz anlamına gelmiyor." demiştir.

ardından kadın seyircilere "size bir soru soracağım. diyelim bir tren kazası geçirdiniz ve doktor size vajinanızı ameliyatla almazsak öleceksiniz dedi. hadi sevgilinize 2 ay yas tutma süresi veriyorum. 2 aydan sonra sevgilinizi nasıl elinizde tutacaksınız?" diye sordu. kadın seyircilerden bir süre sonra "oral seks, anal" gibi cevaplar gelince patrice de "bana demin ilişkilerde kendimi geliştirmem gerekir diyordunuz, ama şimdi hepiniz bana bir takım delikler saydınız. hiç biriniz de kalkıp x-box oynarım, daha iyi hikaye anlatırım vb. demediniz" der.
  • mike tyson'un annesine benzetilen amerikalı komedyen.
    charlie sheen bir keresinde, aynı programda bulunan patrice'e:
    "when i see first patrice on the stage, i tought the same thing we all did. why is mike tyson's mother here?" demiştir*.
  • roast of cherlie sheen'de izlemiştim ve konuşması sırasında katıla katıla gülmüştüm. daha sonra "bu dombiliyi niye daha önce hiç görmedim lan ben" diye bir kaç stand up'ını izlemiş ve sevmiştim.

üzüldüm valla öldüğünü duyduğumda. amına koyim kimi takdir etsem ölüyor şu dünyada.

hmm..
    (bkz: bütün dünya duysun i love you justin bieber)
  • roast of charlie sheen'de boyuna "sen daha ölmedin mi, şişko diyabet" diye dalga geçilmesinin üzerinden bir kaç hafta bile geçmeden öldüğü açıklanan komedyen.
  • eddie murphy, louis ck, ricky gervais, seinfeld, steve martin, martin mcintyre, kevin hart, richard pryor gibi bir çok komedyenin sayısız gösterisini seyretmişimdir. patrice o'neal'ın tüm zamanların en iyi stand-up'çıları sıralamasında kaçıncı olacağını bilmiyorum ancak yalnızca 1 (yazıyla bir) gösteriden gidilecek olursa, elephant in the room'dan daha çok güldüren ve daha komik bir gösteri seyretmediğime eminim.

ricky gervais için "çok rahat bir adam inanılmaz tabu konular hakkında istediğini söyleyebiliyor" diyen adam bir de lütfen elephant in the room'u seyretsin.

olağanüstü zeka ve rahatlık sahibi, çok komik insan.
  • efsane komedyen. politik doğruluk ve me too çağında nasıl görülürdü, büyük merak konusu, keşke yaşasaydı da görseydik.

hatunlar, ilişkiler ve seks ile ilgili tespitleri tadından yenmez. sıradan radyo programlarında saçtığı inciler bile kitap yapılasıdır.
  • bugun vefat etmis, 41 yasindaydi. diabetten oldu. en son charlie sheen roast'inda yer almisti.
  • uzun uzun uğraştım ancak cümleyi tam toparlayamayacağım, bazen seksin kendisinden çok anısının güzel olduğu hakkındaki tespiti gerçekten çok iyi olan merhum komedyen.
  • 'men wanna be alone but we don't wanna be by ourself' diyen komedyendir.
  • bob saget'in şişman, siyah ve küfürbaz versiyonu olan bir abimiz.
hesabın var mı? giriş yap