• pazartesi okula gidileceğinden dolayı bi huzursuzluk ve sıkıntı kaplar insanı pazardan. tatil gününü de bok eder. pazartesiden bile kötüdür pazar sendromu.
  • aazina sicar adamin.. ozellikle sabah erken kalkilmami$sa "ulan ak$ama az kaldi, en iyisi evde oturiim ben" der kendini kisitlar insan.. herhangi bir atraksiyona "yarin pazartesi i$/okul var, nereye kadar?" du$uncesiyle giremez.. sucks big time..
  • bos ve duragan gecen gunleri pazar sanmak.. tepki: "ohaa bugun cumartesiymis ben de pazar saniyordum"
  • (bkz: cuma sendromu)
  • tatil günü olmasından kelli,tüm ev halkının bir arada olması durumda,bireyin yapacağı aktiviteleri aile ile kaynaşma zorunluluğu yüzünden iptal ettiğinde hissettikleri.
  • yeni baslayacak bir haftayi hatirlatan kotu durum, yer yer ve zaman zaman bas agrisini da tipki can sikintisini beraberinde getirdigi gibi getirebilir eger hafta icin cok yogun geciriliyorsa. televizyon izlemek veya sozluk kullanmak durumu hafifletebilir. yanliz dikkate alinmasi gereken bir husus sozlukte bu ve bunun gibi yazilari okumamak hatta goruldugunden kacmaktir. aksi halde sendrom acilari artabilir.
  • -hanım ne olacak bizim halimiz bir file dolduruyoruz 15 milyon sebzeye zam ,meyveye zam, of of
  • cuma günü yatarsın,cumartesi gezer tozarsın,soora bi pazar geldi mi öööle zom olur kalırsın..o günün pazar olduğunu düşünmek bile yeter de artar sıkıntı yaratır insanda.. bundan daha güzel bi sebep yoktur zaten o günü mahvetmen için..sonrasındaki günün pazartesi olduğunu düşünmek ayrı bi yıkımdır,karamsarlık en üst seviyeye ulaşır
hesabın var mı? giriş yap