• oldu da bu sitede aradığınızı bulamadınız ve nihayet başka yerden bulup indirdiniz. işte tam bu anda sözlüğe gelip bu siteyi kötülemek yerine elinizdeki dökümanı yükleyip faydalı birey olabilirsiniz. ben bu gün bunu yaptım ve çok hoşuma gitti.
    tanım: muhteşem bir portal.
  • 180 milyondan fazla bedava pdf içeren pdfdrive.com kiymetlimizdir.
    - en buyuk motivasyonu tum bilgilerin ucretsiz ve herkes tarafindan erisilebilir olmasini saglamaktir. (daha huzurlu bir dunya icin)
    - reklam, walvare, bullshit icermez.
    - pdf dosyalarini surekli en guncel virus programlariyla tarar.
    - ıstisnasiz tum dosyalar ucretsizdir.
    - indirme limiti yoktur, gömülün.
    - dosyalari sunucularinda barindirmayip arama motoru mantigiyla calisiyor, hicbir sekilde log tutulmuyor (ip adresleri, kim ne indirmis vs), gonul rahatligiyla istediginiz kadar kitap indirebilirsiniz hâla sansiniz varken..

yine de rahat hissedemiyorsaniz dosyalari indirirken (bkz: tor browser) kullanabilirsiniz.
  • türkçe versiyonunun editörün seçtikleri kısmında kur'an mucizesi, nur göğü seması, çocuklara 40 hadis gibi dini kitaplar var. ulan korsan kitap yayımlıyorsunuz bu neyin şovu amk*
  • müthiş bir web sitesi idi ki ta ki türkiye'den erişim engeli gelmiş. ya yok artık ananızı sikeyim rahat bırakın bizi rica ediyorum. yeter lan yeter. gerçekten ağlayacağım artık her gece bu memlekette yaşadığım için.
  • "handiyse sevgilim"den ayrıldım, bunca üzülmedim...

pdfdrive çalışmıyor... hazinem, altınım, kitaplarım, araştırmalarım, ancak bulma ümidi taşıdığım eşşeğimi kaybetmişe döndüm. geri döner mi bilmiyorum...

evet, o kadar önemli ve alternatifi olmayan bir site bu benim için.

umarım ölmemiştir...

edit: ölmüş görünüyor ne yazık ki.
  • son günlerde kitap indirilemeyen sitedir.
    nedenini bilen varsa yeşillendirebilir mi?
  • özellikle ingilizce gramer kaynağı arayanlar için biçilmiş kaftan
  • samanlıkta iğne aramaktan hoşlananların web sitesi. arama kısmına kitabın adını olduğu gibi yazıyorum 1500000 sonuç çıkarıyor bana.
    araması ayrıntılı olmadıktan sonra kullanılamaz durumdaki web sitesi.
  • pdfdrive.to adresini deneyin.
    tıkır tıkır çalışıyor.
hesabın var mı? giriş yap