şükela:  tümü | bugün soru sor
  • erkeklere her şey yasak arkadaş. sağa baktın niye baktın selam dedin niye dedin bunu giydin niye giydin. şöyle iki yumurtayı ortadan ayıran, malafatı komple banana split gibi detayına kadar belli eden tayt vari bir şey moda olsa. kadınların tepkisi ne olurdu bu duruma çok merak ediyorum.

gerçi o zaman da tayt giymeyen erkekler arasında dedikodu başlardı "bu yine tayt giymemiş bamya kesin bu" "erkek adam tayt giyer!! !" falan.

minibüste siki kalkan olur "niye kalktı lan bu şimdi sana mı bana mı" derken kavga çıkardı. benim karıya da mı ulan" katliyam çıkar valla.

erkek olmak zor zor. kadın neredeyse ağzımıza sokacak yine tatmin olmuyor.
  • tayt giyen erkeklerin yaptığı durumdur.

tayt giyen erkek, tayt erkek, tight erkek, sert erkek, maço. yok lan bu buraya evrilmez. mümkün değil.
  • maşallah senden evvel girdi güverteye!

çok eski bir cem yılmaz repliğidir.
  • bisiklet süren erkeklerde sıkça karşılaşılabilecek görüntüdür.
  • yanlış yaptırımdır.
    aynı taytta götün de ortaya çıkacağı unutlmamalıdır.
  • yolludur.
    köprü altlarında millet bahçelerinin tenhalarında ona buna vurduruyordur.
    asıl amacı yiğidin malı meydandadırın altına saklanıp götünü sergilemektir.

(!)
  • bisikletçi ev arkadaşımın düzenli olarak yaptığıdır. birlikte çok mutluyuz.
  • karşı cinsi tahrik etmek isteyen pezevenk ruhlu erkeklerin yaptığı eylemdir. şimdi birileri gelir yine "erkekler istediği gibi giyinir, kadınlar baksın diye giyinmezler, size ne!!11!!!" demeye ama bana anlatmayın kardeşim. her yerin belli olsun, sonra gel "üst kattaki aysel abla beni elledi." eller tabi. aranmayın siz de!

hem o saatte orada ne işiniz vardı?