• kadında ne azim varmış be arkadaş.

boşuna uğraşma, bundan 10 yıl sonra her hangi birisi internete "periscope'u açık unutup osurarak uyumak" yazsa direk meltem banko çıkacak. bence çözüm bu değil. periscope'u aç öyle bir ossurki millet takdir etsin. vay anam vay desin.
  • habire götten zarto'nun bunu hakime nasıl söylediğini hayal edemiyorum.

-hakim bey "periscope'u açık unutup osurarak uyumak" başlığında benden bahsediliyor. :..(
  • osurmasaydın ablacım.
  • canim ya, yine sildirmis. yine yazarim ?

baya bildigin itiraf lan. evet yaptim ama bundan bahsetmeyin anlamina geliyor. ustelik linkedin profilinde onemsedigi konularin bazilarini "insan haklari ve bireysel ozgurlukler" olarak belirtmis biri tarafindan yapilan bir itiraf.
  • eller ayır sabire
    yollar ayır sabire
    yıllar ayır sabire
    biz ayrılamayız.

hep yapmak istemişimdir.
  • bu başlıktaki entry'leri sildirerek, sabire meltem banko isimli avukat, kendisinin periscope yayını esnasında osurarak uyuyakaldığını kabullenmiş oluyor.
  • hukukçu varsa anlatabilirmi bu kadar hızlı nasıl mahkeme kararı aldırabiliyor? ilk kazandıklarını emsalmi gösteriyor?

edit: birde ben periscope açık osurarak uyuyamıyor muyum? bu başlığı nası kapatabiliyor?

yani bu periscope açık osurma işini bende yapabilirim başkasıda yapabilir, türkiyede bunu yapan bir insan olursa bu haber olamayacakmı? ben bunu anlayamıyorum, arkadaşlarımızla böyle birşey yaşadık bunuda anlatalım diye ekşi sözlükte başlık açtığımda türkiye adaleti bunu konuşmamı engelleyecekmi? ayıp ya, tamam adına açılan başlıkları kapattır ama bunu nasıl yapıyosun ya çok merak ediyorum
  • türk adaletini mütemadiyen harekete geçiren osuruk.

ossuruk bile şaşıyordur bu kadar önemli olduğuna.
  • çok ayıptır çok, millete osuruğunu canlı yayında dinletmek skandalın kralıdır.
hesabın var mı? giriş yap