• ilanında yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, sonuç odaklı, organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, gibi ifadeler bulunan ilanlardır. adamın özetle demek istediği sana 800 lira vereceğim, köpek gibi çalıştıracağım, para vermeyeceğim ama belki müdür olursun demektir.
  • (bkz: it)

(bkz: information technology)
  • özellikle "esnek çalışma saatleri" kavramına çok dikkat edilmelidir. buradaki "esneklik" firmanın sağlayacağı esneklik olarak algılanırsa algıda bozukluk hissi yaratabilir.
  • çok çalışmayı seven, malzemeye heyecan duyan.

(bkz: mimarazzi)
  • zaten alacağımız adamı belirledik. prosedür icabı ilana çıktık. o yüzden sen gelme lan ayı mesajı vermektedir.
  • (bkz: #16421456)
  • kurs yok sertifika yok uzmanlık yok ne var lan it manasına gelen ilanlardır bunlar.
  • kurumsallıktan nasibini almamış şirketlerin, yapılması gereken bütün işleri 1 kişiyle çözme gayretinin tezahürüdür. neticede ne bu işler yürür, ne de firma adam olur. ilan ismini gizleyerek yapıştıralım hemen:

---

.üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (iktisadi idari bilimler v.b.)
    .çok iyi derecede ingilizce, tercihen ikinci yabancı dil bilen,
    .ms office programlarını etkin olarak kullanabilen,
    .ihracat operasyon işlemlerini bilen ,
    .ilgili gümrük-nakliye-sigorta koordinasyonunu sağlayacak ve gerekli ihracat evraklarını hazırlayabilecek ve ihracat işlemlerini başından sonuna kadar takip edecek
    .dış ticaret ve gümrük mevzuat uygulamalarına hâkim
    .sevkiyat öncesi ve sürecinde ve sonrasında yurtdışı müşterilerle teması ve bilgi akışının sağlanması
    .ihracat satış ekibine destek verecek, koordinasyon ve kavrama yeteneği yüksek, dökümantasyon organizasyonunu yönetecek ve yönlendirecek,
    .sorumluluk alanındaki kayıtlarının güncelliğini, gerektiği durumlarda raporlanmasını ve arşivlenmesini sağlamak
    .fuarlarla ilgili evrakların takibi, teşvik evraklarının hazırlanması,
    .detaylara önem veren, enerjisi yüksek, araştırmacı, takipçi, dikkatli
    .b sınıfı araç ehliyeti olan,
    .askerlik engeli bulunmayan, 35 yaşını aşmamış,bay

ihracat operasyon sorumlusu aramaktayız.

---

sorsan, bu pozisyona 1000 tl maaş veriyorlardır. bir gün canım sıkılır, arayıp küfür ederim diye saklamıştım, buraya kısmetmiş...
  • ''ben şu işi yaparım, ben şu işi yapmam, öğleden sonra adliyeye gitmem, icra işini sevmiyorum, yoruldum gibi sözler sarfetmeyen arada bir şehir dışına çıkma engeli olmayan tecrübeli- tecrübesiz bir avukata ihtiyacım var'' şeklindeki ilanlardır.
hesabın var mı? giriş yap