şükela:  tümü | bugün
  • sahne öncesi hacca gidecek hali yok ya tabii dua edecek.mamafih seni hep (bkz: foolish casanova) klibindeki seksi liseli halinle hatırlayacağız.
  • "allahım niyet ettim şarkı söylemeye, nolur detone olmiyim. amin."
  • "niyet ettim allah rızası için şarkı söylemeye uydum dinleyen dinleyicilere. amin."
  • makyajı bozulmasın diye; elini, yüzüne süremeden bitirilen dua. olsun güzel kadın.
  • "niyet ettim allah rızası için kulağımdaki küpeyi taşımaya. amin"
  • "allahım az sonra insanlara yapacağım eziyet ve işkence için beni affet, benden mağfiretini esirgeme, şüphesiz sen her şeyi gören ve hakkıyla bilensin. amin""
  • dinin para ettiği türkiye'de sıradan bir durum. ilginç olan hırsızların ve vücuduyla para kazananların din sömürme konusunda herkesten önde olması.
  • ooh bayılıyorum şunları izlemeye giden ve para kazandıran halkımıza. dejenere toplumun dejenere sanatçıları. demet akalın da süt emmeyi yeni bırakmış kızına namaz kıldırıp twitter'a falan atıyordu bi aralar. din herkesin kendi içinde yaşadığı bir şey falan diyoruz da islam bu kadar uç noktada farklı yorumlara açık bir din değil. bakın bu kadar diyorum. farklı yorumlara açık ama foolish casanova boyutunda bir fark yok yani. sağda solda göt açıp evlenene kadar(ki bazıları evlenince de devam ediyor) elden geçirmediği jet sosyete mensubu kalmayan(kötülemiyorum ben de aynı şeyi yapardım, vurgu müslüman edebiyatında burada) bu demet akalınlar, petek dinçözler müslüman olduklarını falan iddia ediyorlarsa diye diyorum. yoksa popstar tanrılarına, prodüksiyon peygamberlerine, dolares-ül benjamin kitabına falan inanıyorlarsa bilemem. bunun kameraya çekilip servis edilmesini de kendi sağlamadıysa götümü siksinler.
  • "bismillahirrahmanirrahim... yor cast fuliş kazanova"
  • oooo gelsin sömürü pointler.

basın mensuplarının çağrılıp, cuma namazı çıkışlarında,cenaze namazında,iftar sofraları nda manken gibi boy boy pozlar verilen bir ülkede gayet normal ama değil mi?