şükela:  tümü | bugün
148 entry daha
  • gün itibari ile futbolu bıraktığını söyleyerek beşiktaşlıları mutlu etmiş olan eski santrafor.
  • sırık reis futbolu bırakmış. dostlar masadan eksilmeye devam ediyor.
  • uzun zaman önce futbolu bıraktığını zannediyordum ama bugün bırakmış.bir fenerbahçeli olarak galatasaraya attığı golle beni hem üzmüş hem de o sırık boyuyla öyle bir gol atarak beni şaşırtmıştı zamanında.avrupada yediğimiz en güzel gol olabilir.
  • galatasaray'a transferi konuşulan uzun boylu pivot santrafor.
  • hayatının golünü galatasaray'a atmış hantal, uzun boylu santrafor. ama güzel yemiştik.
  • fernando reis gitti.
    peter reis futbolu bıraktı.

artık dul maaşı bağlamak farz oldu.
  • şampiyonlar ligi resmi hesabının penaltısaray'a attığı müthiş golle veda ettiği topçu.

https://twitter.com/…tatus/1149635907152072705?s=19

bu twitle birlikte gs'nin adı cl'de uzun süredir ilk defa yenilgi harici bir şeyle zikredilmiş oldu. bu da başarıdır. *
  • şampiyonlar ligi tarihinin en farklı maçında açılış ve kapanış gollerini atan oyuncu.

o maçta gol atanlardan crouch futbolu bıraktı, benayoun bıraktı, gerrard bıraktı bir babel kaldı ama bu isimler asla unutulmayacaklar.

üstteki tinerci arkadaşa özel bir kez daha yazalım;

1- crouch
    2- benayoun
    3- benayoun
    4- benayoun
    5- gerrard
    6- babel
    7- babel
    8- crouch
  • futbolu bıraktığı gibi meşiktaşımı da kocasız bırakmıştır.

hoşçakal karga sikici :/
  • fenerbahçeli ezikler de gelmiş galatasaray’a attığı gol sebebiyle galatasaray’ı gömmeye çalışıyor, yok şöyle gol attı böyle gol attı diye.

ulan hakikaten çok eziksiniz yav. durun o zaman ben de bir istatistik söyleyeyim. peter crouch’un liverpool formasıyla fenerbahçe’ye hiç golü yok. fener bu maçlarda peter crouch’u çok iyi tuttuğu için değil. tarihlerinde hiç liverpool’la karşılaşmadıkları için. real madrid’e de hiç mağlup olmadılar. çok büyük takım. aynen islam çupi büyüklüğü :)
1 entry daha