• görsel
    bu gorseli eklemem gerekti. yine iyi fiyatlar pazarda kilosu 80 lira ise. saka mi bu fiyatlar? labne peynir dandik yogurda benzeyen var ya, 400 gr ligi 49,90 tl.
  • çıldırmıyor peynir, çıldırmıyor...
  • 50 liralık alıyorum ben hep.benim için fark etmez.
  • görsel

içinde ne olduğu belli olmayan 400gr kaşar fiyatına bak.

20 yıl önce onlarca ülkeye canlı hayvan ihrac eden ülkede tost yemek bile lüks oldu.

görsel

bu yoğurdun içinde de kuş sütü var sanırım ondan bu kadar pahalı.

edit: görsel ekleme.

emdiğiniz süt burnunuzdan gelsin şerefsizler.
  • enflasyon 3 haneli rakamlara dayanmış, dünya'nın mülteci yuvasına dönmüş memleket, insanların en büyük hayali yurtdışına kapak atmak olmuş dolayısı ile resmen içinden geçmişler halkın, uyuşmuş kalmış. halk kendisi peynir olmuş, peynir fiyatını kim sallar.
  • neyin fiyatı çıldırtıyor ki? memleketin çivisi çıkmış hala sikinde degilmi milletin.
  • hangi birine çıldıracak bu insanlar. boşvermiş halde devam ediyor herkes çaresizce.
  • ucuz bile.
    sütün, buğdayın kıt zamanına doğru yol alıyoruz.
  • millet en ön sıradan dünyanın en muazzam prodüksiyonlarından biri olan öyle muhteşem bir hollywood filmi izliyor ki heyecandan ve meraktan sinema salonundan çıkamıyor lan. bakalım kripton gezegeninden gelecek uçak ne zaman dünyaya inecek de içinden çıkan çocuk mucize eseri sağlıklı beslenip süt içip peynir yiyip büyüyüp eğitim sistemini binbir zorlukla atlatıp yurtdışına kaçmayıp siyasete atılıp cehapeye bulaşıp süpergüçlerini kaybetmeden ülkeyi nasıl kurtaracak diye bekliyor hepsi. filmin ismi de; "titancık"
  • millet gayet memnun açlıktan, hiç sorun bile etmiyor.
hesabın var mı? giriş yap