• baharatları açık ara en güzel pizza baharatıdır
  • "ön edit: yemeksepeti bizi sikiyormuş anlaşıldı. yaptığım görüşme sonrası konuyu joker ekibi ve pizza lazza'ya ileteceğini bildirdi yemeksepeti. anladım ki durumun nedeni joker denen sözde kampanya. joker ile restoranta girdiğinizde kampanyalar gözükmüyor. 26 tl'ye 2 adet orta pizza altarnatifini gizlendiğinden 37.90'a (joker indirimle 27.90) 1 adet orta boy pizza'ya mahkum ediyor ya da algını bu tarafa kaydırıyor, artık adını ne koyarsan. kıssadan hisse joker'e aldanmayın restoranın daha avantajlı menü ya da kampanyalarını kaçırırsınız."

yemeksepeti'inden sipariş ettiğim 37.90 tl'lik pizza jokerle 27.90 tl'ye geldi. eyi bari dedik bekledik, getirdiler siparişi yanında da broşür. ulan elf gözlerim bir de ne görsün, broşürde 26 tl'ye yediğim üründen 2 tane alabileceğim yazıyor. pizza lazza mı bizi sikiyor yemek sepeti mi anlamadım?
  • acildigindan beri tadinin pizza bulls’tan iyi olmadigini dusunuyorum ama papa john’s ve little caesar’s disinda promosyon ve alternatif arayanlar guzel olanak veriyor. deli gibi reklam yapiyorlar, cok kampanyalari var, digerlerinin aksine iceride yiyebiliyorsunuz*ama pizza bulls’un ya da dominos’un alternatifi olmasinin tek yolu var o da papa gibi better ingredients better pizza olayina girmeleri. gecenin 3’une kadar aciklar bu arada.

edit: pizzalari oldukca guzel, isim secimi korkunc kotu pizzaci.

edit2: gozumde bulls’un onundedir.
  • en son iki ay önce yemek siparişi verdiğimde lazza menüyü 13,90'a almıştım. 18,90'a çıkarmışlar. bir anda 5 tl zamlamışlar; çünkü 1 lira farkla orta boy pizza + kola satılıyor. sırf millet ona yönlensin diye uyanıkça fiyatlandırma yapıp, en güzel tek kişilik ürünlerini piç etmişler. zaten dışarıdan çok yemek söyleyen biri değildim. daha da sipariş vermem herhalde.
  • 10 üzerinden 2 verdiğim pizzacı.

marketten aldığınız hazır pizzalar daha lezzetlidir.
  • bence pizzaları dominostanda,little ceasarstanda iyi.gebze merkezdeki pizza lazzadan bahsediyorum.
  • bostanci subesi’nde lokal pizzaci mantigini yakalamislar.

tamam pizzalari asla butik pizzalarla boy olcusemez ama chainler arasinda benim icin papa johns sonrasi gelen pizzaci oldu. onceden ya papa ya bulls’du olayim bostanci subede hem pizzalar lezzetli hem calisanlar gayet duzgun insanlar. lokallesmeyi basarili sekilde gittigi yere uyum saglayip, iyi personel calistirarak kazaniyorlar.

baya da is yapiyorlar gordugum kadariyla bu adamlar.
  • güzel pizzacıdır. ben hiç bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. büyük boy pizza kampanyaları hoştur.
  • geçen sene bu zincirin bir şubesinden iki defa pizza yedim fakat ne hamuru ne de kullandıkları malzemeler güzel değildi. yakın zamanda bizim buradaki şubesini denemeyi düşünüyorum.
  • birkaç gün önce deneyimledim kendilerini fiyat performans oranı iyi. pizza gayet iyiydi malzemesi boldu. çıtır tavuk topları çıtır değildi ama benim damak tadım için çok iyiydi cidden çıtır olsa sevmezdim. patatesleri çok kötüydü yenecek gibi değildi. mozaik pasta çok küçüktü abartısız söylüyorum pasta kibrit kutusu kadardı. ayrıca tadı vasattı.

kısacası pizzaları fiyatına göre çok iyi ama yan ürünler çok kötü. bu yazdıklarımı yapıcı eleştiri olarak kabul edip düzeltirlerse çok daha iyi bir konuma gelebilirler.
hesabın var mı? giriş yap