181 entry daha
  • tabii canım soktu soktu habire geçiriyor. sokmak sikmek geçirmek itelemek koymak pompalamak. la gerizekalı şu boş kafanı başka yöne çevirmeyi öğren bi. ya da kendine kadar izle defol git sonra. bir de video'ya çekiyor, yayınlıyor. kızı dövse götün yemezdi ama gidip "kadına el kalkmaz" demeye leş seni.

özet:
    1+ses kirliği yoksa gözünü çevirmek zorundasın.
    2+sahillerinde sevişilen yerde islami terörist, ışıd olmaz: sevin, patlama riskin azaldı.
    3+sevişen veya sevgi dolu, sağlıklı, ruh hastası olmayan bir kimsenin yapacağı tek şey "başka yere bakmak, kafasını çevirmek" olacaktır. böyle bir durumda bunu yapamıyorsan bir ruh doktoruna görün. belli ki sorunların var.
    4+yine de rahatsız olursan ihbar et. kayda alma ya da orusbu gibi mevzuyu yayma hakkın yok. jandarma-polis gelir varsa cezasını keser.
  • axess ile gerçek olsun cümlesi aklıma gelmiştir. nasıl hayaller var amk ya
  • ne abarttınız be. ne abarttınız.

hadi ilk taşı en günahsızımız atsın.
    ben en geriye çekiliyorum
  • duyar kasmaya gerek yok bence. tecavüz etse dövse daha mı iyiymiş, sevişmek ayıp mıymış, bize neymiş.. halka açık bir yer orası ve yaş sınırı yok. 5 yaşında çocuğuyla ordan geçen kadın olsa çocuğun bakışlarını ve sorularını düşünebiliyor musunuz? bakmayın oraya çocuğum düzüşüyolar mı diyecek ebeveynler? kuytu köşe de mı yok be arsızlar demek istediğim çift.
  • uzun yazıp kendimi yoramayacağım,diyeceğim tek şey gerçek özgürlük bu değil. bunu çekene hakaret edenler, k.bakmayın da aynı plajda o çiftin sürtünme hakkı varsa , çeken kişinin de telefonuyla istediğini kaydetme hakkı oluyor sizin mantığınıza göre.
  • yok canım bence sokmamıştır zannetmem
  • özgürlük kavramının dibini sıyırmış iki yüzlü insanları açığa çıkaran olaydır.
  • bu videoyu çeken, burda küfürler yağdıran tamamen kıskanç türk erkeği. erişemeyen türk erkeği.

batıda da sahilde eminim seks yapan vardır ama kimse böyle çekip yayınlamıyordur. ilgilenmiyodur bile. ben video içeriğini tartışmadan şunu tartışabilirim, türk erkekleri çok tehlikeli. inanılmaz tehlikeli. bu özgüvensizlik, kıskançlık, kendince insanlara had bildirme yetkisine sahip olmaları inanılmaz korkutucu.

ama yeryüzünde türk ve arap erkekleri kadar boş beleş kıskanç bir millet daha yok ya. bu videoyu kıskandığından, kendisi sokamadığından çekmediyse şerefsizim.

biraz namusu şerefi olan zaten videoya almaz gerekli yerleri arar şikayet ederdi.

sizin şerefinize sokayım ben, haysiyetsizler.
  • yürek yemiş çift. güpegündüz, nasıl anlaşılmayacağını düşündüler çok ilginç.
    belli ki daha önceden konuşmuşlar, "yapar mıyız yaparız" demişler. yine de bu kadar uluorta olması tuhaf geldi bana.
  • (#91434586)

ulan mustafa kemal plajda ananı mı sikti ne alakası var orospu evladı?
227 entry daha
hesabın var mı? giriş yap