• ps4 e çıkmasına 50 dakika kala ön siparişi çaktığım oyundur kendileri. sabit 30 fps alabiliriz umarım
    (bkz: umut fakirin ekmeği)

edit : fakika
  • abartıyorsun diyebilirsiniz, ps4'e aldım oyunu, daha ilk sürümü, erken erişimden almıştım. 23 dakikadır oynuyorum. grafikleri bilgisayarda da bu kadar kötü mu bilmiyorum. bu ne abi? contra'nın, minecraft'ın grafikleri daha iyi. yarın biraz daha bakarım ancak hiç sarmadı hiç.
    ps4'te oyun iadesi yapılıyor mu biri yeşillendirirse sevinirim.
  • son zamanlarda mobile versiyonunu, kendimi oynamaktan alikoyamadigim oyundur.neyse ben savasip geliyorum.
  • an itibariyle psstore’da 134 lira fiyatla satışa çıkmış oyundur, playstationa uyumu nasıl olacak merak içerisindeyim.
  • ps4 e uyumunu çok merak ettiğim oyundur, bir heyecanla alıp hüsrana uğramak istemiyorum o yüzden oyunun biraz demlenmesin bekleyeceğim.
  • ps4 de h1z1 den farkı olmadığını kanıtladı 134 tl vermeye değmeyecek bir oyun.
  • an itibariyle vikendi haritası test sunucularında yayınlanmıştır.
    19 aralık'ta da normal sunuculara geleceğinin duyurusu yapıldı.

harita 6x6 km boyutlarında yani erangel ve miramar'a göre biraz daha küçük.

yeni haritada g36c adında yeni bir ar silah geliyor(scar-l yerine). 5.56 mm mermi ve 30 mermi kapasitesi var ve uzatılmış şarjör ile 40'a çıkıyor.
    bir de haritaya özel yeni araç geliyor. adı snowmobile. kar motosikleti 2 kişiye kadar binilebilir.
    uçağa binmeden önceki bekleme alanına kırmızı renkli toplar koyulmuş.
    arayüz iyileştirmeleri var.
    sezon 2 ye geçiliyor.
    bazı buglar düzeltilmiş.

daha fazla ayrıntı için resmi sayfa bağlantısını veriyorum.
    https://www.pubg.com/…on-the-test-server-update-24/
  • ps4 versiyonunun grafiklerini görünce şoka girdiğim oyun.

iphone 7 telefonumda pubg nasıl çalışıyorsa, ps4 te de resmen aynı performans ve görüntü kalitesinde çalışıyor.

oha artık amk. bukadarmı kötü optimize edilir lan bi oyun.

neyse.. yinede oynayacağız fakat cidden büyük hayal kırıklığı oldu.
  • ps4 versiyonu için yapılan incelemelerden sonra ön siparişini iptal ettiğim oyundur. ps plus üyeliği istemesi de iptal etme sebeplerinden birisi oldu benim için. şimdilik en iyisi mobilden devam.
  • xbox one x'in neden ps4'ten başarılı olduğunu bize anlatan oyun.
hesabın var mı? giriş yap