4892 entry daha
  • xbox series x sahibi olarak kasasını fotoğraflarda beğeniyordum ama gerçekte bayağı kaba bir şeymiş. hiç beğenmedim.

yalnız kontrolcüsü harika. playstation dokunmatik alan, tepki veren trigger, mikrofon, hoparlör ekledi, xbox kontrolcüsüne yıllardır tipi dışında bir geliştirme yapılmıyor.
  • ssd arayanlar fırsatı kaçırmasın: (bkz: #140579042)

ssd ile birlikte bir soğutucu blok almayı da unutmayın.

bu arada wd 850 de arada 1850'ye düşüyormuş. hemen hemen aynı performans ve kaliteye sahip. 2 gün önce düştü, ben kaçırdım o yüzden bunu aldım.

t: ssd destekli oyun konsolu
  • ps5 için ssd almayı düşünen varsa fırsatı kaçırmayın, wd850 1tb soğutuculu 2200 lira: wd siyah dahili oyuncu ssd, 1tb https://www.amazon.com.tr/…i_i_sc943prvhr2qgnkrrzz1

turkiye fiyatinin neredeyse yari fiyatina. amazon almanya satiyor. 2 hafta once yine indirime girmisti almistim, su an kullaniyorum cok memnunum.

sony, ps5’e ssd takarsaniz sogutucu olsun diyor. sogutucusuz bir ssd alip ekstra sogutucu alip takabilirsiniz fakat ugrasmak istemezseniz sogutuculu tavsiye ederim.

ayrica 500 gb versiyonu da turkiye fiyatinin cok cok altinda:

wd_black sn850 500gb nvme dahili gaming ssd, heatsink, pcıe gen4, 7000 mb/s, m.2 2280, 3d nand https://www.amazon.com.tr/…i_i_hpz2z8p3et7bejwbr8rr
  • resmi satış fiyatının hâlâ 12000 lira olduğunu düşünüyorum (oyun bundle ile birlikte 12800). d&r ve vatan'a 15 bin liradan stok gelmeden karar vermeyin, diğer büyük teknoloji marketleri bile (mediamarkt, teknosa vb.) karaborsacılığa başladı. ben uzun süre bu fiyatlardan almadım, 15-20 gün önce d&r'a 12800'e horizon forbidden west'li cd sürüm bundle aldım.
  • takoz tasarımı olduğuna katıldığım oyun konsolu. xbox series x'i satıp bunu aldım, genel olarak memnunum fakat tasarım olarak series x'in yanında dev gibi şekilsiz bir alet gibi kalıyor. dijitali yine simetrik ve kabul edilebilir fakat cd'li sürümü bayağı kötü görünüyor.
  • 21-22 bin liraya satıldığı dönem “kara borsacılar fiyatları şişiriyor, bekleyin almayın” diyenlere
    “neyin fiyatı düşmüş ki bu düşecek, 30 bin olur seneye, herkes alsın” diyen karaborsacı yancılarına bolca entry sildiren alet.
  • sağolsun türkiye'ye özel fiyatlandırma yapmış, amerika'dan daha pahalıya satıyor :d. nereden xbox series x'i sattık da bu merete geçtik. allahtan abonelikleri 2030 yılına kadar yapmışım.
84 entry daha
hesabın var mı? giriş yap