• kendisi ile geçtiğimiz ay gta5 ve psn plus üyeliği aldım.
    web tarafından aldığım için daha az kanser olarak alışveriş yapabildim ama cüzdana para ekleme seçeneği olmasaydı birşey alamayacaktım.
    oyunu normal şekilde almaya çalışırsan almıyor.
    cüzdana ekleyip oradan alınca alıyor.
    adamlar resmen uncharted'daki bulmaca gibi sistem yapmışlar.
    paran var oyun alayım diyorsun. yok alma istemiyorum diyor.
    yok böyle bişi...

bu arada illaki yazılmıştır ama ben de hatırlatayım: adres ve diğer tüm bilgilerde nokta ve türkçe karakter kullanmaktan kaçınıyoruz.
    yani "şerafettin cad. zürafa sok. no:45" olan adresimizi "serafettin cad zurafa sok no 45" olarak giriyoruz.
  • saldırıya uğruyor galiba. bir açıklama yok ve an itibariyle kapalı.

not: valla nedir derdi anlamadım. bir geliyor bi gidiyor.
  • halen daha kapalı olan ve şifreleri de kabul etmeyen sony zımbırtısıdır.
  • son 2 saattir durumu, "bazı hizmetlerde sorunlar var." olan network
  • iki yıldır plus üyesi olarak sadece star wars battlefront oynayıp netflix'ten dizi izlemek için kullandığım, bana son iki haftada iki kere şifremi değiştirttikten sonra şimdi kullanıcı sözleşmesini ihlal ettiğim gerekçesiyle ban yediğim network. başka bir açıklama yok.

hiçbir şeye üzülmüyorum, sadece eğer yok yere giden hesabım geri gelmezse, zaten oynadığım tek oyun olan star wars battlefront'ta kastığım hutt contract'lar, aldığım silahlar, kazandığım puanlar gidecek. yani bunca zamandır plus üyesi olarak online oynayarak geçirdiğim o kadar zaman çöp olmuş olacak...
  • 2017 yılında bu kadar boktan bir sistem nasıl yapılabilir sorusunun cevabıdır. bir oyun oynatmadınız amk yarın iş var yatıcaz.
  • ortalama 3 haftada bir minimum 600-800 mb güncellemesi vardır bunun. oturursunuz, lan yatmadan iki el online oyun oynayım dersiniz bir bakmışsınız güncelleme. 800 mb veriyi 40 dakikada indirir. küfür ede ede dönersiniz tv ekranına. bu bende her ay bir kere yaşanır ve hevesim kursağımda kalır. öyle boktan, çağ dışı bir sistemdir. apple, samsung falan satın alsa da kurtulsak şu sonyden artık.
  • playstation network güncellemesi olmaz. playstation'ın güncellemesi olur. playstation'ı güncellemeden network üzerinden online oyun oynamanıza izin vermez. 800 mblık güncelleme dosyasını 40 dakikada indirmek playstation ve ps network ile ilgili değil ülkenin rezalet internet hızlarından kaynaklanmaktadır.
  • playstation yazılım güncellemeleri (networkten bağımsız, network dediğin şey bir internet sitesi ve online oynamayı sağlayan 1 ya da 0) ortalama 3 ayda bir gelmektedir ve yaklaşık +/- 350mb boyutundadır. indirilen oyunlarınızın güncellemeleri dönem dönem olabilmektedir ve 30-40gb gibi korkunç boyutlara çıkabilmektedir. bu oyun güncellemelerinin muhatabı da sony değildir. apple ve/veya samsung daha sıklıkla mobil cihazlarına güncelleme gönderen ve her bir güncellemelerinin ortalama 1gb civarında olduğu firmalardır. sövelim tabi de bilgi sahibi olup ondan sonra sövelim.
hesabın var mı? giriş yap