• beko'nun yeni başlattığı ürün kiralama kampanyasının bir sloganı.

not: eğer 6 ay kiralanacaksa söz konusu plazma için verilecek aylık ücret 250-300ytl civarıdır.
  • torna tesviye okulu ogrencilerinin olmaz diye karsilik vermesi beklenen soru cumlesi.
    (bkz: plazma kesici)
  • son derece doğru bir slogandır. plazma tv aynı anda; yatak, yemek masası, sehpa, dans pisti, tablo, kapı hatta gerekirse ev olmadığında öğrencinin başını sokacağı bir çatı vazifesini görecek ve bu işlevselliği ile tüm öğrencilerin ve yeni evlilerin ilk alacağı eşya olacaktır.
  • (bkz: nasil yani)
    (bkz: sitoplazma)
    *
  • bir dünya markasıyız diye reklam yapan ama daha türkiye şartlarından haberi olmayan firmanın denyo sloganı..
  • ünlü bir bilimkurgu filmi repliği.
  • öğrenci evine girecek plazma tvnin tek parça çıkmayacağını çok iyi bilen beko'nun sloganı. o televizyonun parasını alacaklarından adları gibi eminler tabi..

-mehmet gel şu plazmayı tavana koyalım..
    -yok olm bu gece ben benim odaya koyucam..
    -hayır lan ben alırım o zaman..
    -ben geldiiim!.. aa versenize abi tvyi, bu gece ben yatağımın köşesine koyucam, 3 divx aldım..
    -benim o!
    - hayır benim!
    - beeeen!
    *çat*
  • televizyonlardaki kampüsistan kılıklı diziler var olduğu sürece gerçek öğrenci evinden ve öğrenci bütçesinden haberi olmayacakların yaratacağı/yarattığı abuk slogan. ps 2 de isteriz o zaman.
  • dodge viper'sız devlet memuru olamayacağı gibi bir memleket gerçeğini yüzümüze vuran akılcı slogan.

(bkz: ben seni sikmeye nerden başlayayim)
  • - ya evet abi çok iyi dedin valla, nedir bu yurt rezilliği, çıkalım bi eve, rahat edelim insanlar gibi...
    - tabi abi önce bi ev kiralarız okula yakınından, sonra bir iki parça mobilya tamam işte!..
    - nasıl mobilya?
    - yaw işte bana sana birer yatak, salona bi çekyat, elbise dolabı, bi de mutfağa buzdolabı spotçudan ikinci el alırız ucuzundan, tabak, çanak... bunlar ilk etapta, sonra ufak tefek eksikleri toparlarız...
    - sanki bişey unuttun hüseyin?
    - ne abi, neyi unuttum?
    - plazmasız ogrenci evi olur mu?
    - plazma? ne plazması lan?
    - plazma tv!
    - anan sikerim kalbini de kırarım, yıkıl karşımdan, kabahat senle eve çıkanda zaten, hassiiiiee
hesabın var mı? giriş yap