• itunes 4.9 ile gelen, podcastlere abone olmanızı ve dinlemenize yardımcı yeni bir özellik.
  • (bkz: podcasting)
  • cenk erdem podcast'i gayet iyi olan app.
  • bu ara enteresan bir şekilde yeni podcast'lerin eklenmediği app. ya da cenk erdem error verdi.
  • kendi yayınlarınız varsa (radyo kaydı ,amatör müzikleriniz, remixleriniz ) ve apple podcast uygulamasında paylaşmak isterseniz burdan girip kayıt olun ardından ihtiyacınız olan bir rss adresi bunu soundcloud.com'dan ayarlayabilirsiniz kayıtlarınızı buraya yükleyip ayarlar kısmından rss adresini alabilirsiniz bu şekilde itunes üzerinden podcast yayını için başvurunuzu yapabilirsiniz bir iki haftalık bir inceleme sürecinden geçiçektir. siteniz üzerinden yükleyip rss adresinizi ekleyebilirsiniz.
  • codefiction'un her serisini dikkatle dinlediğim,commntylerinde dans ettiğim,mp3'ün legalize olmuş hali
  • apple'in podcast uygulaması.

ınanilmaz keyifli. her sabah 6 da kalkar kalkmaz takiyorum kulaga, ise gidene kadar 1 saat dinliyorum.

nasil aşık olacağından tut, tarihe, politikaya kadar her sey var. muhtesem bir sey yahu, düşünüyorum ne kadar şanslı bir cagdayiz. adam jp morgan'da partner burada konuşuyor ve bu erifi dinleyebiliyorsun sen. biraz is specific oldu ama bu inanilmaz bir sans.

stuff you should know'u da ayrica tavsiye ediyorum. muhabbetleri cok guzel.

guzel podcast'ler icin de mutlaka yesillendirin.
  • 2018 yılının ilk aylarında hayatıma giren ve sonrasında müzik dinlemeyi keyifsiz hale getiren bir adet ortam. artık bunsuz olmaz.

(bkz: sözlükçülerin takip ettikleri podcast'ler)
  • bu kadar rezil bi podcast dinleme aracı olamaz. 30 sene önce yapılmış winamp buna 10 basar.

bunları da kodlayan yazılımcılar, dizaynını felan yalan analistler var. 2 trilyon dolarlık şirketin yaptığı ultra sikko program.
hesabın var mı? giriş yap