• hayatı bana darlayan en büyük çile. gece gündüz demeden bahar ve yaz aylarında adeta anamı ağlatan, uyku uyutmayan, herkesin hasta mısın, içki mi içtin sorularına vesile olan aptal bir nesne. tabi bir de bunun en büyük kankası var ki o da çimdir.
  • bir davetiye markasıdır. naturel, eko, sünnet olmak üzere 3 ayrı kataloğu mevcuttur. http://www.polendavetiye.com.tr/
  • mirah'in ingilizce'de polen anlamina gelen pollen adli sarkisidir. you've got pollen on your nose, pretty pretty bunch i take a dozen of those diye devam eder. guzel bir kiz ismidir ayrica her ne kadar anlami cicegin erkek kismi ile ilintili olsa da.
  • an itibarı ile dışarıda abartısız, bildiğiniz kar yağışı şeklinde uçuşan nesneler. aşırı şekilde yoğun, evin içine de ettiler tabiki...
  • bitki milletinin ahlaksızlığının son noktası . sağa sola dölcüklerini saçarlar mutlu mesut onun burunu benim şunun kulağı senin modundan gayet laykadi şekilde dolaşıp insanları rahatsız ederler .
  • ankara sıhhiye'de çılgın atan üreteçler.

ağzıma burnuma kulağıma girdi şerefsizler. ayakları olsa bitkilerin neler olurdu kim bilir...
  • bugün kız ismi olarak gördüm. kız olursa polen, erkek olursa plankton.
  • on pharmaton gücünde doğal multi vitamin deposu
    ucuz oluşu da cabası
  • hayattan soğutan, bahar gibi insanın kanının kaynadığı bir mevsimden nefret ettiren, kağıt mendilsiz kalan insanı çıplakmış gibi hissetiren döller.
  • yeni nesil dişi ismi.
hesabın var mı? giriş yap