aynı isimde "prens" başlığı da var
1157 entry daha
  • ikinci sezon ilk iki bölümde çok iyi değildi ama arap atı gibi sonradan açıldı, özellikle sezon finali şahaneydi. yalnız 7 bölümlük sezonla seyirciye haksızlık edildiğini düşünüyorum acilen yeni sezon gelsin.

seni özleyeceğiz vahşi kelebek, çabuk dön.
  • orion ile babasını öldüren adam arasındaki dialogla yarmıştır.

-babanın ölmeden önce son sözü neydi biliyor musun?
    +bilmiyorum.
    -(baltanın sapını sıvazlayarak) ağğhhhhh ağğhhhhh ağğhhhhh
  • yaklaşan sınavlarıma çalışmamak için başladığım dizi. şu ana kadar harika gidiyor.
  • komedi dizisi diye izleyip başladığım dizi ama son bölümü ile öyle bir hal aldı ki 3 sezon daha oynar. hem dönem dizisi hem yasak elma gibi. senaryosu o kadar iyi ki ne olacağını hiç kestiremiyorum. bir sürü entrikalar salaklıklar ne ararsan var.
  • üçüncü sezonda osmanlı vlad savaşına değinse, vlada salça falan olup bir kaç bölüm ordan yürüse çok acaip olur diye düşündüğüm şahane dizi.
  • ilk sezonu çok sarmasa bile kendisine özgü senaryosu olduğu için şans verdiğim, ikinci sezonunda ise hem daha güldüren hem de senaryosuyla arşa çıkan yerli dizi, ikinci sezon finalini güzel de bağladılar, üçüncü sezonu merakla bekliyoruz..
  • oaaaaa son bölüm zirveydi. müthiş senaryo
  • --- spoiler ---

salakmış rolü yapan sangu'nun aslında assassin order'ın adamı olduğu ortaya çıktı. dizi zaten game of thrones'tan çok şey almıştı, önümüzdeki sezon da assassin's creed'ten bir şeyler görürsek şaşırmam
    --- spoiler ---
  • umarım 3. sezonu 1 yıl beklemeyiz.

şu anki benin son derece beğendiği dizi ancak araya zaman girdikçe bu ben de değişiyor. sonra diyorum bunları mı izledim ben. bu duyguya kapılmadan ara pek açılmadan 3. sezonu salıver vahşi kelebek!
  • ilk defa yeni bitirdiğim diziyi, zaman geçmeden, dönüp tekrar izleyeceğim; kaçırdığım tüm detayları yakalamak için.

çerez gibi keyifle giden bir dizidir. özellikle giray altınok'a kalpler gönderiyorum.

kahkaha attırıyor. kült sahneler ise zihnimde.

çok güzel bir yapım olmuş.

bölüm sayıları çok az değil mi? en azından bi 12-15 bandını görseydik, azcık doysaydık.
4 entry daha
hesabın var mı? giriş yap