şükela:  tümü | bugün
 • bu bir tek bende mi var bilmiyorum. binlerce beğenili, takipçili, özel kar tanesi gibi takılan kızlar bana itici geliyor. karşımda sosyal kaygılarını örtbas etmek için kendini seçkin tabakadan birisi gibi gören şımarık, itici, zor elde edilen, kolay oynatılan birini görüyorum. hemcinslerim bu cadıların ayağına paspas olduğu için, karşımıza reddetmeye ve posta koymaya meyilli robotları alıyoruz. bunların en sevmediğim özelliği ise empatiden yoksun olmaları. kendilerini diğer sosyal tabakadaki insanların yerlerine koyamıyorlar, her insanın belli bir psikolojik sınırı olduğunun, farklı maddi ve sosyal çevrelerden geldiklerinin farkında olmadan kafalarındaki "standart üstü insan" modeline girmeyen herkese onlardan üstünmüş gibi bakıyorlar. bu tip kızların, standart türk kızı haline gelmesi, erkek ile kadın arasındaki iletişimi sorunlu hale getiriyor, erkekler, kadınlarla sohbet etmeye bile çekinir hale geliyorlar. kimse sonucu belli olan bir şeye girmek istemiyor. bu sebeple, erkeklerin fırlaması, kaslısı, yavşağı, orospusu olanlar, bu kızlar tarafından tercih edilirken, tüm aşk, sevgi, sadakat duygularından yoksun ilişkiler standart ilişki haline geliyor.

  bu tip kadınlar, ortalama bir erkeğin tek kadını olmak yerine, fırlamanın birinin sperm çanağı olmayı kendilerine layık görüyorlar. bunu yadırgamıyorum ancak sosyal doku zedeleniyor. en üst tabaka erkekler, her tabaka kızla sevişirken, denk çiftler eşleşmiyor. en çirkininden en güzeline kadar herkes, en tepedeki erkeğe koşuyor.
 • böyle altın sarısı saçlar,bembeyaz ten masmavi gözler ve zayıf hatunlar olsa tamam çekersin.çünkü primses dediğinde onlar kafanda canlanır yalnız kütük götlü bilboard vucutlu yağları pantolonunun ötesinden taşan,suratında 10 ton boya bulunan yaratıklar lütfen bu tripleri atmasın.

  aha bunlar primses tribi atabilir :

  bakma öyle

  fena diil

  şovalyen olayım

  öl de öleyim

  piremsesliğin tablosu

  mistik güzellik

  elf gözlerine kurban

  trip serbest

  masumluğun resmi

  keşke türkiye de bunlardan bolca olsa

  bir milyon dolar buna verilir asıl

  on numarasın

  kalpte sen gönülde sen
 • ne prensesi lan kezban onlar amk. takipçileri de am görmemiş yalaklar.