• özlüyorum kendisini, hem de şu aralar bayağı çok. hayat zor, malum geçim sıkıntısı, hepimizi sarsıyor. bu sebepten göremiyorum kendisini. keşke gelse de öyle boş boş oturup konuşsak her şeye dair. uzun bir 'hayıııııııııııııııııııııııııııııııııııır' dese anlattıklarıma, ben gülsem sonra ona, daha fazla iddia etmesin diye, kabul etsem onun dediğini. neyse ki o da sıkılıyor biliyorum ve yazdıklarımı en iyi o anlıyor.
  • aynı şirkette çalışırken, benim verdiğim wireless şifresinden sözlük nickimi bulmanla başladı her şey. gece çalışmasında elinde 3 bardak viski ile gelip, birisini bana verip diğer ikisini kafana dikmen ile âşık olmuştum sana. hayatımız buna benzer komikliklerle geçiyor bebeğim. belirli bir yaşa kadar bekâr gezmiş ben kafeslendiğim yetmezmiş gibi evliliğimizin 3. senesinde 3 çocuk yaparak inanılmaz bir ortalamaya imzamızı gururla attık.

sen istediğim ve aradığım her şeydin
    bir insan nasıl sevilirin cevabı

seni çok seviyorum.
  • chanim,
    kuizatz haderah`ım,
    hayat arkadaşım, "the one who will lead us to paradise"
  • yardımsever bir suser. daha da önemlisi "yardım ettim karşılığı nerede" gibi bir baskı kurmaması. teşekkür edilesi.
  • bütün keyif verici gıdalar gibi sağlığa zararlıdır; dondurma olsun pritadki olsun bunları hep az az sık sık tüketin.
  • 3 çocuk ve +1 ile uğraşan süper kahramanım. güzel günlerin bekçisi, kötü günlerin süpürgecisi.
  • adina sarki yazilan kisidir .

...and for the first time, i'm telling you how much i need and bleed for
    your every moment waking sun in my time
    i'll wrap my wire around your heart and your mind
    you're mine forever now.

the mystery of love is greater than the mystery of death
  • dokuzuncu nesil yazar, hayatımı beraber geçirmek istediğim kadın.
  • uzun yıllardır sözlük okuyucusu olan dokuzuncu nesil yazar. aynı zamanda adamımdır kendileri, çok güzel dinleyen, çok da güzel, yaratıcı cümleler kurandır. bazen kurduğu cümlelerden dolayı yiğit özgürün hayattaki başka bir accountu olabileceğinin ihtimalini hatırlatandır. hep konuşsundur, sakarlık yapsındır. soğuk bir kış günü, üzerime henüz bir yudum aldığım 70lik birayı boca edendir.
  • dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.
hesabın var mı? giriş yap