• başbakanın bakanı tokatladığı ülkedir.
  • ankarada metro içinde şemsiye açılan bir ülkedir.
  • aklillara durgunluk veren olaylarin son birkac yildir ardarda gerceklestigi ulkedir. gozlerim faltasi acik okudum yine. lan universiteler zaten onune gelenin at kosturdugu yerler, neyi paylasamadiniz? kesin bir hatun olayi vs. cikar bundan, demedi demeyin, ne de olsa bu ulkede en populer adam oldurme sebebi.

edit : ben dedim ama al iste.
  • arkadaşlarının 2 gün boyunca odasına bile uğramadığı, kapısını çalmadığı, arkadaşlıkların bile yalan olduğu ülkedir.
  • akademik tartışmanın henüz tam oturmadığı ülkedir.
  • hayvanat bahçesi müdürünün tübitak başkanlığına atandığı ülkedir.
  • akademisyenlerinin kendisini geliştirmesi gerekir. sen git adamı kes sonra ne okula ne eve uğra, trafikte dolanırken malak gibi yakalan, sonra profesörüm diye dolan ortalarda. daha profesyonel bir iş beklerdim açıkçası. yuh!
  • almanya dır.
    neden..mesleki kıskançlık

ingiltere dir.

amerika dır.

türkiye dir.
    neden.. "asuman".
  • hicbir kapasitesi olmamasina karsin birilerinin kuzeni yegeni oldugu icin zamaninda kursulere atanmis kapagi atmis birbirlerinin tez hakemi olan ve lise hocasi olabilecek insanlarin prof doc yard doc oldugu guzide ulkemdir.

faturami yatirsana benim oglanin okul odevine yardim etsene diye akademisyenini ezmeye kalkip terslenince de tezini yakarim sicilini bozdururum diyen hanzolarin dekan oldugu yalniz ve guzel ulkemde gerceklesmistir.

arge projelerini kaynak yok diyerek reddedip bolumun fakultenin parasini antalyada bes yildizli otellerde geyik yaparak ezen bolum baskanlarinin oldugu modern ulkemde gerceklesmistir.

yuzune gulen uc bes muhabbet eden ogrencisine of be bu da ne yalasir diyip yataga atmaya calisan okutmanlarin oldugu guzide universitelerimizin muhtesem indexli dergilerinde makaleleri yayinlanan bilim insanlarinin yonettigi egitim kurumlarimizdan birinde olmustur.

siz neyin kafasini yasiyosunuz birader, nerede yasiyorsunuz? her yer maslak, bebek, arjantin caddesi, kibris sehitleri mi?

burasi turkiye. akademisyeni de..

neyse.
hesabın var mı? giriş yap