• tahmin edildiğinin öğrenildiği iddia edildi cinsinden haberciliğe yeni bir örnek daha.
  • (bkz: yav he he)
    bir gün bu bakınızı vereceğim hiç aklıma gelmezdi.
  • haberde toz kelimesi de yok, protein kullanan deniyor ki cidden götle gülünesi bir durum. protein kullanmış puahhah allah muhafaza bu çocuk karbonhidrat falan da kullanmış olmasın lan bir baksaydınız. haberi yazan da biraz protein kullansa iyi olacak.
  • steroid, herhangi bir kimyasal ya da eceli gelmesi yüzünden olabilecek ölümdür.

ayrıca bu protein tozu düşmanlarına giren çıkan ne hala anlam veremiyorum. sanki estebanların ağzına zorla protein tozu dayıyoruz. bi siktirin gidin lan.
  • haberde geçen: "protein ve kas ilaçları"
    açılan başlık: "protein tozu"

tamamen çarpıtma ve dikkat çekme amaçlı bir başlık. protein tozu yüzünden bir insanın antrenmanda ölmesi için, suyla karıştırmadan yutmaya çalışırken boğulması filan gerekir.

fazla kilo alıp da buna bağlı olarak kalp krizi geçirdiyse, bunun sorumlusu yine protein tozu değildir.
    aşırı kilolu birisi ölünce "kadın hamburger'den gitti" mi diyorlar?
  • tüm protein tozlarını çarşafın üstüne koysunlar sallasınlar çarşafın üstünde en sona kalan markaya dava açılsın buda gayet objektif bir değerlendirme olur
  • kas ilacı olarak tabir edilen şey tahmini olarak steroid ise olabilitesi bir durum. ama proteini ağzına dayayıp saat başı içdiyse ölümle sonuçlanabilir. oksijenin bile fazlası zehirliyor, her şey kararında kullanılmalı.
    edit: imla
  • senelerdir şu protein tozları neden böylesine delice savunuluyor bir türlü anlayamadım. üreticisi misiniz? testten geçiren doktor musunuz?
  • yine protein tozu tartışması alevleyecek, aptalın biri tarafından yazılmış aptalca bir haber.

benim içim sıkıldı artık.
hesabın var mı? giriş yap