• ilk yazdığım gg olabilir mantığıyla silinmiş peki efendim bu kişi hakkında şu tabiri kullanacağım bu sefer 3.kişilerin maşası pek kibar olmuştur artık bunuda silerseniz ne diyeyim. bana hakaret edene aynı güzellikte hakaret ediyorum biz ne kadar şikayet edersek edelim bize yapılan hakaretler silinmiyor bu da platformun ne kadar güvenilir olduğunu gösteriyor.
  • siyasal islamın ne kadar boktan bir şey olduğunun ayaklı kanıtır bu eleman, bu ve bunun zihniyetindekiler var oldukça türkiye huzur bulmayacak.

sizin entrylerinizi okumadan kim oldugunuza dahi bakmadan nick altınıza gelip pkk- hdp trolü engelle falan yazar bu ıq fukarası eleman, sonra nick altından sizin yazdığınızı sildirir.
    bir ara leylaydı ne güzel ortalık mis gibi kokuyordu, bir koku gelmeye başladı pis pis baktım gene bu gelmis.

edit: her zaman ki gibi kıt aklıyla fetöcü bir hıyarı chp trolü olmakla suçladığı bir entry'de "hükümet karşıtlığının da bir sınırı olmalı" yazmış götümle güldüm, entry şu (bkz: #106209207) yahu bizde bu elemanı bir şey sanıp nick altına entry giriyoruz, bu direk anaokulu terk bi şahıs.
    "hikimit kirşılitlinılin bir siniri ilmali" puhqhahahaha, tabii yavrucum olmalı, mesela hükümet karşıtlarını yok edelim nasıl iyi mi.

siktir edilme editi

bir başka hesapla geri dönene kadar, hastalıklı fikirlerini artık sözlükte sıçamayacak olup siktir edilmiştir, ancak üzüntü verici olan bir şey varki olan bu gereksiz yüzünden "psd" dosya formatı başlığına olan olmuştur.
    bu rezil herif sözlükten siktir edildi ancak aramızda yaşıyor oluşu bile mide bulandırıcı bir durum.
  • ağzından köpükler çıkan bir ak troll.

(bkz: sakin ol champ)
  • (bkz: #115144405)

arkadaşa 1 adet rahip gönderelim. sonra yargımız bağımsızdır deriz, yerse.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıkları engelle)
  • dümdüz çomar.
  • namus belledikleri sikilmiş şeref belledikleri döllenmiş olan mafyadan bozma terör yuvasına "terör örgütü" denmesine içerlemiş. eminim.

(bkz: #115197518)

(bkz: biraz içerlemiş gibisin eruhlu)
  • belli konulara hizla damlayan, hemencecik klasik propogandasini yapan, muhtemelen arkasinda bir ekibin ya da algoritmalarin oldugu profesyonel bir hesap...
  • muhalifleri riyakarlıkla suçlayan boş beleş biri.

(bkz: #115427521)

çok merak ettim trollcük, kaç tane yolsuzluk başlığına yazdın da aynı duruşu muhaliflerden bekliyorsun?
  • has akçomar yazar
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle). o kadar gereksiz bir varlık ki beni hdp li olarak görüyor ahahahha götümle gülüyorum pis çomar tez zamanda gideceksiniz.
hesabın var mı? giriş yap