• arkadaşlar küfürler yanlış yere gidiyor.

aha gitmesi gereken adam bu (bkz: leonardo jardim)

allah'ın ibnesi yıllardır 4-2-3-1 oynuyor* bu sene 4-4-2 oynamaya karar vermiş. gökten vahiy mi indi lan puşt herif?

hayır, 4-4-2 oynadığı sene falcao'nun yanında mbappe vardı. zaten ben yedder-falcao ikilisini çift forvet oynatacak aha bi bu mal vardı o da bize denk geldi.

biri bu adamı 4-4-2'nin çağ dışı kaldığı konusunda ikna edebilirse falcao gelir.
  • fenerbahceliyim. galatasarayda yillarca giptayla izledigimiz bir suru cok daha iyi adam oynadi. cok iyi golcu fakat bu adama bu kadar takinti yapilmasini anlayamiyorum.
  • gelir ya da gelmez ayrı mesele. ben hiçbir kulübümün adı ne olursa olsun bir adamın kapısında bu kadar yatmasını kabul edemiyorum. beşiktaş da yaptı, fenerbahçe de yaptı ama yakışık almıyor. bir hafta on gün baktın olmuyor hadi güle güle.

transfer bitti bolumcu bazı arkadaşlara da gülmeden geçemeyeceğim ama. gerekçe de şu oğlum kulüp otelde yer bile ayırtmış, oğlum kulüp uçak biletini bile ayırtmış.

siz baştan bununla çıksanız monaco karşısına transfer çoktan bitmişti bolum.

gs: falcao’yu almak zorundayız başka çaresi yok.

monaco: nasıl yok ama o bizim sözleşmeli oyuncumuz.

gs: iyi de ritz çartından kral dairesi bile ayarladık günlük kaç para biliyor musun.

monaco: baştan söylese birader mevzunun bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum. al al al.
  • ulan allah'in kasimpasasi bile forvet ihtiyacimiz olduğu icin transferi son gun son saniyeye kadar birakip bizi sikti. monaco neler yapabilir hayal bile edemiyorum
  • galatasaraydan yıllık bonuslarla birlikte 7 milyon euro kazanacak futbolcu.

44 milyon 310 bin türk lirası eder. bir yıl 365 gün, adam günlük 121, 4 bin kazanır. saatte 5058 lira, dakikada 84 lira eder. dakikada 20 kez nefes alsa nefes alışı 4 lira.

iyi para
  • bugün kap bekliyorum...

tanı: yeni golcümüz olur kendileri.
  • galatasaray’a feyk atip denizlispor’a gidebilme ihtimali yuksek dopcu. yaninda da abdulrahim albayrak hediye.
  • ulan matrix bile dörtledi biz hala bunu bekliyoruz amk!
  • son kozumuzu oynama vakti geldi artık: haim fresco. acilen devreye girmesi lazım.
hesabın var mı? giriş yap