• müge anlı ile tatlı sert programindaki avukat. program sirasinda sik sik alkis almak icin sesini yukseltmesiyle hayranligimi kazanmistir. hatta arada sover sover, alkisini alir, sonra da kibarca izin isteyip davasina gider.
  • mafya avukati... sedat bucak'tan, ibrahim tatlises'e, aysegul tecimer'e kadar bi cok saibelinin avukatidir...
  • urfalı boomer.
    bugün programda birçok yanlış fikri ateşli biçimde savundu. burayı kendisi veya bir yakını okuyorsa artık bu zehirli fikirleri düzeltme vaktinin geldiğini lütfen kendisine söylesin.

-aleyna çakır cinayetinde şüphelinin tutuksuz yargılanmasını meşrulaştırmak için belki 15 dakika, belki yarım saat harcadı.
    -"kadınlar bizim hayatımızın çiçeğidir, tadıdır, bu yüzden kadına zarar vermek hayatımızın tadını götürür" gibi ipe sapa gelmez, çağ dışı şeyler söyledi. kimse kimsenin çiçeği tadı tuzu değildir. kadın kadındır çiçek babandır diyorlar ya, o bu demek. herkes kendi hayatının tadıdır tuzudur. kadınların sizin onları sevimlileştirmenize, güçsüz bulup bizim desteğimize ihtiyacı var demenize ihtiyacı yok. siz öldürmeyi falan bırakırsanız kadınlar gayet güçlü.
    -"konsomatrisler bu ışıltılı gece hayatına alıştığı için vazgeçemiyor" diye yine saçmasapan bir laf edip bunu gene bir 15-20 dakika tartıştı. neyse ki yanında oturan genç kız, ex-konsomatris selin hanım çok güzel payladı "bilip bilmeden konuşmayın, ailesinin tecavüzüne uğrayıp gelen var başka şeyler var" diye.

özetle bu adamın beynindeki kadın imajı çok sorunlu. arif verimli ile birkaç seans yaparlarsa kendisine yarar.
  • hukuk fakültesinden 11 senede mezun olmuş kendisi.
  • yaşına göre sabırlı bir avukat. çok bağırdığını söylemişler fakat bu yarı insanımsı tiplere yemin ediyorum iyi sabrediyor. yerinde olsam ben sille tokat girişebilirdim.
  • avrupa hakkında çok kızgın olduğunu gördüğümüz avukat. adamın memleketine "bu hafta seçim var, seçim sonrası gelin" dediği halde binbir numara ile gidiyorsun, sonra da bunu gurur meselesi yapıyorsun. programa biri gelmek istese ve müge anlı "şimdi gelme" dese adam kapıya dayansa, güvenlik izin verir mi merak ediyorum.

umuyoruz ki bugünden itibaren avrupa'yı boykot edip evinde barkında avrupa malı ne varsa hayatından çıkarır. tarzına bakılısa pek lada kullanacak birine benzemiyor. avrupa arabası kullanıyorsa, bu kadar kızgın olduğu insanların ürettiği arabayı kullanmaya tenezzül etmeyeceğini düşünüyorum.

bir de avrupalı turist beklerken, son gelişmelerle kan ağlayan turizmcilere de durumu açıklasa fena olmaz.

ekleme editi: şahsen bu kadar kanıt üzerine sürdürülen bir programda yer alanların, tüm konularda mantıklı konuşmasını beklerim. bu tür altı dolu olmayan duygusal konuşmalar, benim açımdan diğer konuşulanları değersiz kılar.
  • hayattaki en büyük acılardan birini yaşamış deneyimli avukat. torunu vefat etmiş bu sabah. başı sağ olsun.
    `https://twitter.com/…mli/status/1208341029734236160`
  • atay karaca'nın cinayet zanlısı canan karaca'nın da avukatlığını üstlenmişliği vardır.
  • müthiş bir üslubu var. bazal konuşması bile yüksek sesli oluyor. konuşmaya başladığında karşısındaki çomarlar bile susup kalıyor.

bir de onu dinlerken sanki rakı masasında bir büyük rakıyı henüz devirmiş birini dinliyormuş hissine kapılıyorum.
  • her daim çok şık olan avukat.
hesabın var mı? giriş yap