• kanimca olmayan iticilik.
    adabiyla raki icen kadindan muhabbeti guzel olani, keyifi sinirsiz olani yoktur bence.
  • rakı içip reklamını yapan kadın iticiliğidir o. yoksa kendi halinde yanınızda içiyorsa çekicidir.

instagram ve facebook ile tüketmeyiniz.
  • ergenler misali " bakın ben büyüdüm,bakın alkol alabiliyorum hatta rakıda içebiliyorum" diye milletin gözüne sokarsanız hoş değil. ama onun dışında kadınlar da erkekler gibi istedikleri içkiyi içmekte özgürler. yakışıyor ayrıca. hele o ince,ojeli parmaklara daha çok yakışıyor.
  • ohh be bitek ben değilmişim demekki neden bilmiyorum rakı içen kadın itici geliyor. cinsiyetçi bi insan değilim ama yakıştıramıyorum sadece rakı için geçerli bi durum.
  • klavye başında kadına neyin yakışıp neyin yakışmadığı konusunda ihtisas yapmış eziklerin düşüncelerini bi tarafına takmayan kadınların umrunda olmayan iticiliktir.

ne kadın düşmanıymışsınız arkadaş, sanki içtiğini orda burda sosyal medyada paylaşanlar yalnız kadınlar da o araya kadın kelimesi sokuluyor itinayla.

sevgili javier bardemlerimiz sigarayı da yakıştıramamaktalarmış kadınların eline, tabi ki aslanlar sizin yakıştıramadığınız şeyleri içmek ne haddimize, uygun görürseniz belki şarap falan içeriz narin ellerimize yakıştırarak, neyi sevip sevmediğimizin ne önemi var mühim olan erkeklerimizin göz zevkine hitap etmek.

kadınlarda itici bulduğunuz başka şeyler varsa onlara da başlık açıp içinizi dökün arkadaşlar, zira hala bunları yapan kadınların varlığından anlayacağımız üzere mühim fikirlerinizi herkese ulaştıramamışsınız. bu saatten sonra toplumu bilinçlendirme görevi sizin omuzlarınızda!
  • açık olarak çekici kadın her haliyle çekicidir.

(bkz: yeşilaycı olup olmayana çemkirmek)
  • ...diye bir şey yoktur. rakı içen kadın, kadın gibi kadındır vesselam.
hesabın var mı? giriş yap